Branding Türkiye yazarlarından Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya Eğitimi 23 Temmuz tarihinde İstanbul’da başladı. 

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye’nin yazarlarının eğitmen olarak yer aldığı eğitim, 23 Temmuz Salı günü başladı.

Bu arada eğitim, Branding Türkiye tarafından gerçekleştirilmemiş olup eğitimde Branding Türkiye yazarları yalnızca eğitmen olarak yer alacaktır.

Branding Türkiye Yazarlarından Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya Eğitimi; dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam ile Seo Ajans İstanbul’un Sahibi ve Ajans Başkanı Salih Gedikli tarafından gerçekleştiriliyor. Eğitimi organize eden kurum ise Üçüncü Binyıl Eğitim Ve Danışmanlık’tır.

Dijital Markalaşma Uzmanı, Sosyal Medya Stratejisti ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam, eğitimin birinci kısmında dijital pazarlamanın kapsamına giren; sosyal medya iletişimi, sosyal medya yönetimi, sosyal medya pazarlaması, içerik pazarlaması konularına dair tüm dinamikleri, nedir / nasıl doğrultusunda anlatacak.

İstanbul'da Dijital Markalaşma Eğitimi

Teorik ve pratik bilginin bütünleşik bir biçimde verildiği eğitimin ikinci kısmında ise Seo Uzmanı, Yazar ve Eğitmen Salih Gedikli yer alıyor. Bu kısımda da yine dijital pazarlamanın alt dinamiklerinden olan; arama motoru optimizasyonu (seo), arama motoru pazarlaması (sem), web site tasarımı ile ilgili süreçler anlatıalcak.

Toplamda 180 saat süren eğitim Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan 3F Fenomeni‘nden yararlanılarak anlatılıyor.

Eğitim Hakkında Detaylar

Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya Eğitimi’nin ilk dersinde Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan “Dijital Markalaşma”ya dair giriş mahiyetinde bilgi verildi. Buna ek olarak eğitim boyunca dijital pazarlamaya dair akademik ve sektörel bilgi bütünleşik bir bakış açısıyla öğrencilere aktarılıyor.

23 Temmuz’da başlayan ve Branding Türkiye yazarlarının eğitmen olarak yer aldığı Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya Eğitimi, Üçüncü Binyıl Eğitim Ve Danışmanlık tarafından organize edildi. Toplam süresi 180 saati bulan eğitim haftanın 2 günü (Salı – Perşembe) gerçekleştirilecek.

Bu arada eğitimde kaynak olarak Dijital Markalaşma Uzmanı Mürsel Ferhat Sağlam’ın Stratejik Marka Yönetimi kitabı ve Branding Türkiye makaleleri kullanılmaktadır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.