Branding Türkiye Yazarlarından Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya Eğitimi

Branding Türkiye yazarlarının eğitmen olarak yer aldığı Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya Eğitimi 23 Temmuz tarihinde İstanbul’da başladı. 

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye’nin yazarlarının eğitmen olarak yer aldığı eğitim, 23 Temmuz Salı günü başladı.

Bu eğitim, Branding Türkiye tarafından gerçekleştirilmemiş olup eğitimde Branding Türkiye yazarları yalnızca eğitmen olarak yer almıştır.

Branding Türkiye Yazarlarından Eğitim

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam ile Seo Ajans İstanbul’un Sahibi ve Ajans Başkanı Salih Gedikli tarafından “Üçüncü Binyıl Eğitim Ve Danışmanlık”ta “Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya Eğitimi” gerçekleştiriliyor.

Dijital Markalaşma Uzmanı, Sosyal Medya Stratejisti ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam, eğitimin birinci kısmında dijital pazarlamanın kapsamına giren; sosyal medya iletişimi, sosyal medya yönetimi, sosyal medya pazarlaması, içerik pazarlaması konularına dair tüm dinamikleri, nedir / nasıl doğrultusunda anlatacak.

Dijital Markalaşma EğitimiTeorik ve pratik bilginin bütünleşik bir biçimde verildiği eğitimin ikinci kısmında ise Seo Uzmanı, Yazar ve Eğitmen Salih Gedikli yer alıyor. Bu kısımda yine dijital pazarlamanın alt dinamiklerinden olan; arama motoru optimizasyonu (seo), arama motoru pazarlaması (sem), web site tasarımı ile ilgili süreçler yer alıyor. Eğitim, 3F Fenomeni‘ne uygun bir disiplinde gerçekleşirken eğitimin toplam süresi ise 180 saat.

Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya Eğitimi

Eğitimin ilk dersinde Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan Dijital Markalaşmaya dair giriş mahiyetinde bilgi verildi. Buna ek olarak eğitim boyunca dijital pazarlamaya dair akademik ve sektörel bilgi bütünleşik bir bakış açısıyla öğrencilere aktarılıyor.

Eğitimin ardından katılımcılar, sektörde çalışacak alt yapıya sahip olurken, bu eğitimin sonunda katılımcılar kurumsal firmalarda ya da ajanslarda; dijital pazarlama uzmanı, sosyal medya yöneticisi, içerik uzmanı, seo uzmanı, adwords yöneticisi olarak çalışabilecekler.

Branding Türkiye yazarlarının eğitmen olarak yer aldığı eğitim, “Üçüncü Binyıl Eğitim Ve Danışmanlık” tarafından 23 Temmuz tarihinde başlamış olup eğitimin toplam süresi 180 saattir. Haftanın 2 günü (Salı – Perşembe) gerçekleştirilen eğitimde kaynak olarak Mürsel Ferhat Sağlam’ın Stratejik Marka Yönetimi kitabı kullanılmaktadır.

Dipnot 💡 

Detaylı bilgi almak için İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

1 Yorum Yap

  1. Avatar
    • Seokaos -

    • 17 Ağustos 2019 at 04:16 am

    Güzel bir eğitim olduğuna eminim ama kaçırdık sanırım! BrandingTurkiye eğitmenlerini merak ettim.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir