10 – 13 Ocak 2024 tarihlerinde Istanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan World Sports Istanbul’un medya sponsoru Branding Türkiye oldu!

3F Fenomeni ve 360 derece içerik stratejileriyle faaliyetlerine devam eden Branding Türkiye, bu kapsamda gerçekleştirdiği aksiyonlarla ekosisteme katkı sağlamayı sürdürüyor. Bir taraftan da çeşitli sektörlerde aksiyon gösteren alt markaları, iştirakleri ve ürünleriyle kapsamını ve etki alanını genişleten Branding Türkiye, aynı zamanda gerçekleştirdiği stratejik iş birlikleri ve partnerliklere de adından söz ettiriyor. Bu bağlamda en son World Sports Istanbul ile iş birliği yapan Branding Türkiye, World Sports Istanbul’un medya sponsoru oldu!

Branding Türkiye World Sports Istanbul’un Medya Sponsoru Oldu

Branding Türkiye, ekosisteme artı değer katan organizasyonlara desteğini sürdürüyor. Türkiye’nin ve dünyanın en önemli ve prestijli birçok etkinlik, zirve, çalıştay, fuar ve ödül töreni ile stratejik partner olan Branding Türkiye, World Sports Istanbul’un da medya sponsoru oldu.

10 – 13 Ocak 2024 tarihlerinde Istanbul Fuar Merkezi‘nde gerçekleşecek olan World Sports Istanbul – Uluslararası Fitness Ekipmanları, Spor Teknolojileri, Gıda, Giyim ve Wellness Fuarı, tüm spor sektörlerinde faaliyet gösteren yerel ve uluslararası markaların ve dünyaca ünlü isimlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Sporun paydaşlarını bir araya getirme misyonuna sahip olan World Sports Istanbul, bir yandan da spor endüstrisinin önemli markalarını ve temsilcilerini de buluşturmayı hedefliyor. 15 senelik fuar organizasyon deneyimini spor endüstrisine aktarmaya hazırlanan TAM Fuarcılık ve Organizasyon tarafından gerçekleştirilecek olan World Sports Istanbul’un medya sponsoru ise Branding Türkiye oldu.

Fuar ile ilgili detaylar için World Sports Istanbul’un web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Branding Türkiye’de yayınlanacak içeriklerle de etkinliğe dair gelişmeleri gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.


Bayilik ve distribütörlük arayışında olan firmalar, otellerin satın almacıları, spor kulüpleri ve stüdyolar, ithalatçılar, zincir mağazalar, fizyoterapi ve sağlık merkezleri; B2B iş görüşmeleri için, 1 milyar dolarlık EMEA bölgesi spor endüstrisinin ortak buluşma noktası olan Istanbul’a gelecek. Fuar kapsamında dünyanın çeşitli bölgelerinden İstanbul’a gelecek olan endüstrinin önemli paydaşları, burada iş anlaşmalarına imza atacaklar. 100 kişilik uluslararası Satın Alma Heyeti’ni ağırlayacak olan World Sports Istanbul, katılımcılarına ihracat ve yeni pazarlara açılma fırsatı sunacak.

Fuara katılımcı olmak için buraya tıklayıp online başvuru formunu doldurabilir ve fuar yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.


World Sports Istanbul İçin Geri Sayım

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.