Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin fenomen kategorilerinden olan Branding Türkiye Öneriyor için hazırlanan mikro site yayında.

İş dünyası profesyonelleri, üst düzey yöneticiler, kamu çalışanları, akademisyenler, üniversiteliler, girişimciler, departman yöneticileri, kurumsal çalışanlar, ajans çalışanları, stajyerler, startuplar, yatırımcılar olmak üzere profesyonel iş ve akademik hayatın bir parçası olan herkesin yakından takip ettiği Branding Türkiye’nin fenomen kategorisi olan Branding Türkiye Öneriyor için hazırlanan mikro site yayında!

Branding Türkiye Öneriyor Mikro Sitesi

Çeşitlenen ve sayıca artan sosyal ağlar ile dijital mecralar; her kişisel ya da kurumsal markanın birden fazla hesabının olmasını gerektirmektedir. Bu da aslında onlarca link anlamına geliyor. Öte yandan tüm bu linkleri paylaşmak; kısıtlı bio alanı ya da tek link hakkı nedeniyle mümkün olmamaktadır. Bu gibi durumlarda devreye çoklu link paylaşımının yapılabildiği ve mikro site olarak kullanılabilen araçlar giriyor.

Bu bağlamda Branding Türkiye’nin fenomen kategorisi için de Visit My Bio ile bir mikro site oluşturuldu. Bu arada daha önce bu aracı duymamış olanlar için belirtmekte yarar var; “Branding Türkiye Öneriyor” kategorisinin “Girişim Önerileri” kısmında yer verdiğimiz bu araç ile tüm linklerinizi tek bir yerde toplayabilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgi edinmek için makaleyi VisitMy.Bio İle Tüm Linklerinizi Tek Yerde Toplayın başlıklı linkten okuyabilirsiniz.

Mikro site ile ilgili detaylara dönecek olursak; burada Branding Türkiye Öneriyor’un sosyal medya profilleri ile Branding Türkiye’nin içerik arşivi yer alıyor. Bu bağlamda;

  • Arşiv 2018
  • Arşiv 2019
  • Arşiv 2020
  • Arşiv 2021

şeklinde devam eden makale arşivinin yer aldığı mikro sitede ayrıca “Branding Türkiye Öneriyor Kategorisi”, “Branding Türkiye Telegram Kanalı” ile “E-Posta Aboneliği Formu” gibi kısımlar yer alıyor.

Mikro Siteyi Ziyaret Et


Hakkında

Branding Türkiye Öneriyor, Branding Türkiye’nin fenomen kategorilerinden biri olup referans pazarlaması misyonuyla özel olarak hazırlanan içeriklerden oluşmaktadır. Bu kategori; Kitap Öneri, Film Öneri, Uygulama Öneri, Oyun Öneri, Mekan Öneri, Influencer Öneri, Eklenti Öneri, Dizi Öneri, Belgesel Öneri vs. oluşmaktadır. Kısacası bu kategori, çeşitli alanlara yönelik tavsiye pazarlaması odağında içeriklerin paylaşıldığı alt kategorilerden oluşmaktadır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.