2018 yılında Belarus’ta başlayan ve dünyanın çeşitli ülkelerinde gerçekleştirilen bir etkinlik serisi olan Emerge Tech Conference’ın medya sponsoru Branding Türkiye oldu!

3F Fenomeni misyonuna sahip ve 360 derece içerik stratejisiyle faaliyetlerini sürdüren Branding Türkiye, bu doğrultudaki aksiyonlarıyla ekosisteme katkı sağlamayı sürdürüyor. Alt markaları, iştirakleri ve ürünleriyle kapsamını ve etki alanını her geçen gün artıran Branding Türkiye, aynı zamanda gerçekleştirdiği stratejik partnerliklerle de adından söz ettiriyor. En son dünyanın en önemli etkinliklerinden birinin stratejik paydaşı olan Branding Türkiye Emerge Tech Conference’ın medya partneri oldu.

Branding Türkiye Emerge Tech Conference’ın Partneri Oldu

Branding Türkiye, ekosisteme artı değer katan organizasyonlara desteğini sürdürüyor. Dünyanın prestijli organizasyonlarıyla stratejik partner olan Branding Türkiye, Emerge Tech Conference’ın da medya partneri oldu.

Dünyanın bu en önemli etkinlik serisine dair detaylar bundan böyle, EMERGE’nin medya alanında stratejik partneri olan Branding Türkiye’de olacak!


Günümüzde şirketler, büyüme aksiyonlarını gelişen teknoloji odağında yeniden planlıyor. Sürekli yenilenen teknolojik trendleri takip etmek ise markalar için eskisinden daha büyük bir değer taşıyor. Bu misyon odağında gerçekleştirilen küresel bir organizasyon olan EMERGE en son 2-3 Ekim 2023’te 500’ü aşkın girişimci ve teknolojinin çeşitli disiplinleriyle ilgilenen toplam 3000 kişiyi İstanbul’da ağırlamıştı. Ancak etkinlik serisi bununla bitmiş değil. Zira EMERGE Tech Conference, dünyanın önemli merkezlerinde gerçekleşmeye devam ediyor.

Teknoloji endüstrisindeki trendlerin konuşulduğu, iş dünyasında yaşanan zorluklara karşı pratik çözümlerin gündeme geldiği; Orta ve Doğu Avrupa, Balkanlar, Orta Doğu ve Orta Asya’dan binlerce profesyonelin buluştuğu EMERGE Conference’ta, dünyanın en önemli şirketlerinden uzmanlar ve yöneticiler bilgi ve deneyim aktarımında bulunuyorlar. Startup’lar ise EMERGE aracılığıyla yatırımcılarla buluşma imkanına kavuşuyor.


Emerge Conference

Emerge International Tech Conference I Hakkında

2018 yılında Belarus’ta başlayan EMERGE konferansı, Yeni Doğu (CEE, Balkanlar, Türkiye, MENA ve Orta Asya) genelindeki teknoloji, kurucular, topluluk liderleri, büyük şirketler ve yatırımcıların buluşma noktası haline geldi.


Branding Türkiye Logo

Branding Türkiye I Hakkında

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.