Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye Appdater haber okuma uygulamasında! Kendi kategorisinde popüler ve tercih edilen bir uygulama olan Appdater aracılığıyla Branding Türkiye’deki gündemi mobil cihazınızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye Appdater uygulamasında! Türkiye’den ve dünyadan son dakika sektörel gelişmeleri ve bütünleşik pazarlama (dijital markalaşma, reklam, pazarlama, iletişim, medya, sosyal medya, dijital pazarlama, pr, kurumsal iletişim, satış, İK vs.) odağındaki içerikleri anlık olarak okumak için popüler haber okuma uygulaması Appdater’i cihazınıza indirmeniz yeterli!

Branding Türkiye Appdater Uygulamasında

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye Appdater’da!

Son zamanlarda popüleritesini iyiden iyiye artıran Appdater, son dakika haberlerini keşfetmenizi, konuları görüntülemenizi ve en güncel videoları izlemenizi sağlayan bir haber okuma ve mecra takip uygulaması. Bu arada Appdater’ın en güzel tarafı, uygulamayı kullanmadığınız anlarda veri bant genişliğinizde herhangi bir tükenme yaşamazsınız.

Branding Türkiye’yi Appdater’da Nasıl Takip Ederim?

Branding Türkiye’yi Appdater’da anlık olarak takip etmek ve Branding Türkiye içeriklerini mobil cihazınızdan Appdater aracılığıyla okumak için öncelikle Appdater’ı cihazınıza indirmeniz gerekiyor.

Play Store veya App Store aracılığıyla Appdater’ı mobil cihazınıza indirdikten sonra uygulamayı kullanmaya başlamak için sol taraftaki açılır menüde yer alan Kaynakları Yönet kısmına tıklayacaksınız. Burada karşınıza gelen Arama (Search) ikonuna tıklayıp o kısma Branding Türkiye yazdığınızda karşınıza Branding Türkiye çıkacak. Takip Et ifadesine tıklayarak Branding Türkiye’yi Appdater’da listenize alabilirsiniz. Eğer hali hazırda Appdater kullanıcısı iseniz zaten uygulamayı indirmiş olduğunuz için sadece search kısmından Branding Türkiye’yi aratarak bizi takip listenize alabilirsiniz.

Uygulamayı İndir > Kaynak Yönet > Ülke Seç (Türkiye) > Arama Çubuğuna Tıkla > ‘Branding Türkiye’ Yaz > Branding Türkiye’yi Takip Et

Popüler haber okuma ve takip uygulaması Appdater’ı cihazınıza indirmek için mobil uygulama marketleri (App Store – Google Play) kullanabilirsiniz.

Appdater Özellikleri Nelerdir?

Son Dakika Haberleri

Son dakika haberi hakkında bilen ilk siz olun.

Popüler Haberler

Tüm kategorilerdeki en son ve en popüler haber makalelerini okuyun: eğlence, ekonomi, finans, işletme, teknoloji, bilim, spor, seyahat, moda ve politika – tümü güvenilir küresel ve ulusal medya tarafından sunulur.

Kişiselleştirilmiş Haberler

Appdater AI haber motoruyla güçlendirilmiş olan appdater, ilgi alanlarınıza göre gerçek zamanlı, AI küratörlüğünde içerik sunar. Uygulamayı ne kadar çok kullanırsanız, size o kadar iyi hizmet eder. Tercihleriniz ve kişisel bilgileriniz tamamen güvende tutulur; Appdater özel verilerinizi asla kimseyle paylaşmaz.

Arama Haberleri

Herhangi bir haberi aramak istiyorsanız, lütfen arama çubuğunu kullanın ve bilmeniz gereken her şeyi keşfedin.

Haber İtme Bildirimi

Doğrudan cep telefonunuzda önemli son dakika haberleri alın.

En Sevdiğiniz Kanalları Takip Edin

Politika, eğlence, finans, işletme, spor, teknoloji, yaşam tarzı gibi çeşitli kategorilerdeki tüm kanalları keşfedin ve en sevdiklerinizi takip edin.

Çevrimdışı Okuma

Wi-Fi’ye bağlıyken en sevdiğiniz haberleri telefonunuza kaydedin ve daha sonra verileri kullanmadan çevrimdışı okuyun.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.