Branding Türkiye 20 Mayıs’ta AskWitty’de 5000 TL Ödüllü Bilgi Yarışması Gerçekleştirecek

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip, Türkiye’nin en popüler bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye, 20 Mayıs’ta AskWitty’de 5000 TL ödüllü bilgi yarışması gerçekleştirecek.

20 Mayıs’ta 5000 TL kazanmak ister misiniz? diye sorsak herhalde buna hayır demezsiniz. Yerli bir sosyal ağ girişimi olan AskWitty’de, Branding Türkiye sponsorluğunda bilgi yarışması gerçekleştirilecek. AskWitty tarafından gerçekleştirilen yarışmaların resmi medya sponsoru olan Branding Türkiye’yi yakından takip ederek hem yarışmalara dair ipuçları elde edebilir hem de tüm yarışmalardan anlık haberdar olabilirsiniz. AskWitty tarafından gerçekleştirilen gerçek para ödüllü yarışmalara katılmak için uygulamayı cihazınıza indirebilirsiniz.

AskWitty İndir

Satınalma Cep Uygulaması
Satınalma Cep Uygulaması

Branding Türkiye Sponsorluğunda Bilgi Yarışması

Yerli bir yazılım firması tarafından geliştirilen AskWitty, kendini “Yeni Yenilikçi Kazançlı Sosyal Ağ” olarak konumluyor. “Her Gün Eğlen Kazan, Oyna Kazan” mottosuyla gerçek para ödüllü yarışmaların gerçekleştiği AskWitty, aynı zamanda markaların binlerce kullanıcıya; direkt olarak ulaşabilmesini sağlıyor.

Gerçek para ödüllerinin dağıtıldığı AskWitty’de 20 Mayıs 2019’da Branding Türkiye sponsorluğunda bilgi yarışması gerçekleştirilecek. Yarışmada tüm soruları doğru cevaplayan kişiler 5000 TL’yi paylaşacak. Eğer tüm soruları 1 kişi yanıtlarsa büyük ödülü tek başına kazanacak.

Branding Türkiye 20 MayısDipnot 💡 

20 Mayıs 2019’da Branding Türkiye sponsorluğunda AskWitty‘de gerçekleştirilecek olan 5000 TL ödüllü bilgi yarışmasına katılacak olanlara müjde! AskWitty’i indirdiğinizde “5 TL Hoş geldin bonusu” kazanacaksınız.

Para – İndirim Kuponu – Hediye Çeki Dağıtma İmkanı

AskWitty’de bilgi yarışması düzenleyen firmalar, yarışmacılara para ödülü dağıtabildiği gibi uygulama içerisinde hazırlanabilen indirim kuponu ve/veya hediye çeki de dağıtabiliyor.  Böylece yarışmayı düzenleyen şirket, AskWitty sayesinde etkili bir sosyal medya iletişimi kampanyası gerçekleştirebiliyor.

AskWitty’de Kendi Bilgi Yarışmanı Yap

AskWitty, her kurumsal kullanıcısına kendi bilgi yarışmasını yapabilme imkanı tanıyor. Yarışma düzenleyen kullanıcılarımız, kendi takipçilerine veya bütün AskWitty kullanıcılarına yönelik para ödüllü bilgi yarışması düzenleyerek bilinirliklerini arttırabilir, ürünlerini tanıtabilir, indirim ve kampanyaları hakkında bilgilendirme yapabilirler. Kendi bilgi yarışmasını yapmak isteyenler AskWitty mobil uygulamasından veya info@askwitty.com e-posta adresinden talep oluşturabilirler.

Branding Türkiye I Hakkında

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

Branding Türkiye’de akademik ve sektörel makalelerin yanı sıra sektörün duayen isimleriyle gerçekleştirilen röportajlar, profesyoneller için kitap tavsiyeleri ve iş dünyasına yönelik haber, duyuru ve gelişmeler de yer alıyor.

3F Fenomeni doğrultusunda yayın yapan ve dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip olan Branding Türkiye; iş dünyası profesyonelleri, akademisyenler, yöneticiler, ceo’lar, kamu personelleri, girişimciler, üniversite öğrencileri başta olmak üzere akademik ve sektörel anlamda kariyer yapan herkes tarafından takip edilmektedir.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir