Entertech İstanbul Teknokent ve İstanbul Üniversitesi, hem yeni girişimcilik programını ekosisteme tanıtmak hem de geniş katılımlı bir start-up marka zirvesi oluşturmak adına “Brand Day İstanbul Etkinliği”ni düzenliyor. Branding Türkiye’nin medya partneri olduğu etkinlik 30 Nisan’da İstanbul Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek!

Entertech İstanbul Teknokent, halihazırda sürdürdüğü girişimcilik programlarına bir yenisini daha ekliyor. Yeni girişimcilik programı Entertech Growth, girişimcilik ekosistemindeki büyük bir açığı kapatmaya hazırlanıyor. Entertech Growth program serisi, girişimlerin işletme kabiliyetlerini geliştirmeye odaklanıyor.

Entertech Growth serisinin ilk hızlandırıcı programı, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı öncülüğünde sürdürülen Turcorn programına da uyumlu olarak, start-up’lar için markalaşma (branding) başlığında düzenleniyor. Markalaşma Programı, eğitim süreci ve firmaya özel danışmanlıklar olmak üzere iki aşamada, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi ve sektörün önemli paydaşlarının iş birliği ile gerçekleşiyor.

Brand Day İstanbul Etkinliği

Tarih boyunca markalar, sadece ürünlerin ötesinde, kültürler ve topluluklar için anlam taşıyan simgeler haline geldi. Bu benzersiz simgelerin yaratıcılarıyla ve marka dünyasının öncü isimleriyle dolu bir gün geçirmeye ne dersiniz? İstanbul Üniversitesi’nin tarihi Beyazıt Yerleşkesi’nde gerçekleşecek olan Brand Day İstanbul‘da, katılımcılar, markaların büyüleyici dünyasından ilham alacak.Entertech İstanbul Teknokent ve İstanbul Üniversitesi iş birliğiyle 30 Nisan 2024 Salı günü saat 09.30 – 14.30 arası yapılacak olan etkinlikte; Prof. Dr. Osman Bülent Zülfikar – İstanbul Üniversitesi Rektörü, Alemşah Öztürk – 4129Grey CEO, Sanem Yıldız – Askıda Ne Var Genel Müdürü, Buğra Koç – Zynga Türkiye Genel Müdürü, Çağrı Menteş – ikas Kurucu Ortağı, Bülent Tekmen – Colendi Kurucu Ortağı, Seda Domaniç – Refabric Kurucu Ortağı, Hakan Erdoğan – Craftgate Kurucu Ortağı, Koray Kocer – Fazla Gıda Pazarlama Direktörü, Sebahattin Akay – Roko Game Kurucu Ortağı, Emek Kırbıyık – Düğün.com Kurucusu ve daha bir çok önemli isim konuşmacı olarak yer alacak. Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu etkinliğe ücretsiz katılmak için buraya tıklayıp kaydınızı oluşturabilirsiniz.


Entertech İstanbul Hakkında

İstanbul Teknokent, 17.12.2009 tarihinde İstanbul Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde, 4691 sayılı Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu ve Uygulama Yönetmeliği çerçevesinde kurulmuştur ve 01.04.2012 tarihinde faaliyete geçmiştir.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.