Boğaziçi Marka Zirvesi 2024 için geri sayım başladı! 9 – 10 Mart 2024 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs Albert Long Hall’de gerçekleşecek olan zirvede, alanında uzman isimler ve sektörün öncü markaları üniversitelilerle buluşacak!

Boğaziçi Marka Zirvesi için geri sayım başladı! C-Level yöneticilerin bir araya geldiği, sektörün öncü markalarının katıldığı prestijli bir etkinlik olan Boğaziçi Marka Zirvesi, bu yıl 11. kez katılımcılarla buluşacak. Zirvede sadece bilgi ve deneyim paylaşımına ek olarak sektörün lider markalarıyla etkileşim ve network imkanı da olacak.

Boğaziçi Marka Zirvesi 2024

Boğaziçi Marka Zirvesi, bu yıl “Merging Colors, Shaping Trends” mottosuyla 11. kez gerçekleşecek. 9 – 10 Mart tarihlerindeki zirve, ilham veren hikayelerin yanı sıra öncü markalardan uzman isimlerin bilgi ve deneyim paylaşımına da ev sahipliği yapacak.

9 – 10 Mart 2024 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs Albert Long Hall’de Adidas, Henkel, Ford Otosan, Loreal Paris, Unilever, Danone, Reckitt, TAB Gıda gibi şirketleri ağırlayacak olan zirve, katılımcılara daha önceki yıllarda olduğu gibi yine benzersiz bir etkinlik deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Merging Colors, Shaping Trends

Türkiye’nin kendine has bir konsepte sahip olan zirveleri arasında yer alan Boğaziçi Marka Zirvesi için geri sayım başladı! 10 yılı deviren ve her geçen yıl daha da büyüyerek adından söz ettirmeyi başaran Boğaziçi Marka Zirvesi, bu sene 11. kez misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor!

Bu yılın mottosu olan “Merging Colors, Shaping Trends” odağında bir ana temaya sahip olan zirvede, markalar dünyasının enerjik ve dinamik işleyişine vurgu yapılarak, her markanın farklı renklere sahip olduğu realitesine değinilecek. Zirve, renkleri metafor olarak kullanırken aynı zamanda çeşitliliğin ve farklı bakış açılarının bir araya gelerek nasıl yeni trendler yarattığını ele almayı da hedefliyor. Zirve kapsamında ayrıca; markalaşma sürecinin kilit noktaları olan trendleri öngörebilme yeteneği ve dijital pazarlama stratejileri de gündeme alınacak.

Branding Türkiye‘nin medya partneri olduğu zirveyle ilgili bilgi almak ve etkinliğe kaydolmak için Bilgi Ve Kayıt‘a tıklamanız yeterli.


Yılın Özeti (2023)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.