Arka Kapak

Blokzinciri Teknolojisi

Hakan Atabaş tarafından kaleme alınan Blokzinciri Teknolojisi kitabının arka kapak metni;

Yerleştikleri bölgede bulunan altın madenini işlemeyi başardılar. Anadolu’daki uygarlığa en büyük katkıları ekonomi açısından oldu. Altın madenlerini işleyerek sikkeler bastılar ve adaletinden sürekli şüphe duyulan değiş-tokuş yönteminin sonunu getiren değer ekonomisini yarattılar. Tarihteki ilk parayı bastılar. Lidyalılar

Parayı elinde tutan güçlü kabul edilir. Bilgiyi elinde tutan ise her şeyin sahibidir. Her gün internet ortamında milyarlarca bilgi paylaşılıyor. Son zamanlarda sıklıkla yaşanılan skandallar ise bu bilgilerin kontrolünün nasıl kolay el değiştirebileceğini gösteriyor.

Elinizde tuttuğunuz bu kitap ise son zamanlarda çığır açan Blokzinciri ve Kripto Para’nın günümüzde kaybolmuş olan güvenliğimizi nasıl geri getirdiğini, gelecekte ise bu teknolojinin nasıl devrimlere yol açacağını anlamanız için bir belge niteliğinde.

Ekonomi, Finans, Ticaret, Sağlık, Lojistik, Emlak, Hukuk-Adalet Sistemi, Eğitim, AR-GE, Alışveriş, E-Ticaret ve daha birçok alanda Blokzinciri teknolojisinin hayatımıza katacağı yenilikleri ve farklı girişim fikirlerini yakalayacağınız bu kitap, yeni bir teknolojiye atacağınız adımda rehber olacaktır.

Hayatımızda güvensizliğin tamamen ortadan kalktığı, suç oranlarının ciddi derecede azaldığı, eşit ve adaletli şekilde yaşadığımız; telefondaki arama motorunuzun veya herhangi bir programın sizi dinleyerek, sosyal medya platformlarının sizi izleyerek karşınıza reklamlar çıkarmadığı ve hayatınızdaki köklü değişikliklerin kontrol edilebilmesi ile aynı oranda her şeyin kişisel izninize bağlı olduğu bir dünya düşünün. İşte Blokzinciri Teknolojisi bu bu amaç dahilinde hayatımızdaki yerini almış bulunuyor!

“Geleceği şu anda elinizde tutuyorsunuz.”

“Hayal edilebiliyorsa! Yapılabilir.”

Fatih ARSLAN

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Ceres Yayınları

Çevirmen: Yok

Yayın Tarihi: 11.06.2018

ISBN: 6052048511

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 208

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: 1. Hamur Kağıt

Boyut: 13.5 x 21 cm

Yazar Hakkında I Hakan Atabaş

Hakan Atabaş; Araştırma – İnceleme – Kuram, İş, Ekonomi & Pazarlama kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Teknoloji girişimcisidir. Geliyoo adlı bir arama motorunun geliştiricisidir.  Blokzinciri Teknolojisi ve Kripto Paraların Hayatımızdaki Yeni Yeri kitabının yazarıdır. Ceres Yayınları etiketiyle çıkan kitap, blokzinciri teknolojisi ile ilgili oldukça ayrıntılı bilgi içermektedir.

Kişisel web sitesindeki biyografisi ise şöyledir; Ben Hakan Atabaş, web ve finans geliştiricisiyim. Web, finans, blockchain, siber güvenlik, mimari blockchain, blockchain danışmanı, kripto para birimi, exchange, bigdata, tam Javascript, mobil, API ve bina ve özelleştirme konularında zengin deneyime sahibim.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.