IEEE YTÜ Öğrenci Kulübü tarafından 22 23 24 Aralık 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan BioForm VIII Etkinliği için geri sayım başladı.

COVID-19 pandemisinin devam etmesi nedeniyle uzaktan ve online devam eden eğitime ek olarak birçok üniversitede de kulüpler, etkinliklerini online şekilde sürdürüyor. Bu topluluklardan biri de IEEE YTÜ Öğrenci Kulübü ! Topluluk, bu günlerde “BioForm VIII Etkinliği”ni gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

BioForm Etkinliği 22 – 24 Aralık’ta

Her sene daha da büyüyen ve merakla beklenen BioForm VIII etkinliğine kaydolup yerinizi ayırtmayı unutmayın! IEEE Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrenci Kulübü organizasyonuyla bu yıl 8.si düzenlenen BioForm, “Bu Etkinlikte Yaşam Var” mottosu ile misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

IEEE YTÜ EMB Komitesi tarafından geniş bir kitlenin hayatına dokunabilmek adına kayıt sınırı koyulmayan BioForm VIII’de sektörün en tanınan şirketleri, sivil toplum kuruluşları, alanında uzman akademisyen ve konuşmacıları öğrencilerle buluşturulacak.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “BioForm VIII Etkinliği”nin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Online (Holacon)

Tarih: 22 23 24 Aralık 2020

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Var

Etkinlik hakkında bilgi ve etkinliğe kayıt için buraya tıklayın.

IEEE YTÜ Öğrenci Kulübü I Hakkında

IEEE YTÜ Öğrenci Kulübü gerçekleştirdiği faaliyetlerle sadece bir öğrenci kulübü olmanın ötesinde mühendis adaylarıyla iş dünyası arasındaki köprünün kurulmasını sağlar. Ayrıca üyelerine teknik donanımlarının yanında ekip ruhu, liderlik, takım çalışmasına yatkınlık gibi kişisel özellikleri kazandırmayı da amaçlar. Önceliğimiz; mühendislik sınırlarını zorlayarak bilim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri sadece takip etmek değil; bu gelişmelere bizzat katkıda bulunmak. Ayrıca ülkemize ve insanlığa yararlı olacak projelerde yer alarak mühendislikte dünya standartlarını yakalamak, üniversite-sanayi-öğrenci üçgenindeki bağları kuvvetlendirerek üniversitelerimizin yine ülkemiz teknolojisine katkı sağlaması konusunda üstlendiğimiz sorumluluğu harfiyen yerine getirmektir.


💡 Telegram Grubuna Katıl

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.