Teknoloji trendleri 2-3 Ekim tarihlerinde İstanbul’da konuşulacak! Dünyanın önde gelen şirketlerindeki üst düzey binlerce teknoloji profesyoneli ve girişimci 2 gün boyunca dijital teknolojileri, girişimcilik ekosistemini ve iş dünyasının yaşadığı dönüşümü İstanbul’da gerçekleşecek olan EMERGE Tech Conference 2023 etkinliğinde değerlendirecek!

Türkiye’nin dünya girişimcilik ekosistemindeki rolü gün geçtikçe artıyor. Bu durum global markaları ve yatırımcıları Türkiye’ye çekerken iş ve ekonomi odaklı global birçok etkinlik de Türkiye’de gerçekleşiyor. Bunun en son örneği ise küresel bir organizasyon olan EMERGE Tech Conference – 2023!

Bugün başlayan ve 2 gün boyunca 500’ü aşkın girişimci ve teknolojinin çeşitli disiplinleriyle ilgilenen toplam 3 bin kişiyi İstanbul’da buluşturacak olan etkinlikte birbirinden önemli markalardan üst düzey temsilciler bir arada olacak. Netflix, Skydeck Berkeley Fund, PandaDoc ve TechCrunch gibi global markaların temsilcilerinin konuşma yapacağı etkinliğin partnerleri arasında ise Amazon Web Services – AWS, Microsoft, Google, Social Discovery Group, InDrive, The Aurora Tech Award, Vestel Ventures, Ultra, Intema, Contribution Capital, Nikofirm, Branding Türkiye gibi dünyaca ünlü markalar bulunuyor.

Binlerce Teknoloji Profesyoneli Ve Girişimci İstanbul’da

Günümüzde şirketler, büyüme aksiyonlarını gelişen teknoloji odağında yeniden planlıyor. Her geçen gün bir yenisinin eklendiği teknolojik trendleri takip etmek ise markalar için eskisinden daha büyük bir değer taşıyor.

Bu misyon odağında gerçekleştirilen küresel bir organizasyon olan EMERGE Tech Conference’ta markalar gelecek vizyonlarını yeniden tasarlayabilme fırsatı yakalarken, katılımcılar aynı zamanda 500’ü aşkın girişimci ve teknolojinin çeşitli disiplinleriyle ilgilenen toplam 3 bin kişilik bir network ağına da dahil oluyor.

Emerge Tech Conference 2023 İstanbul Partners

Teknoloji endüstrisindeki trendlerin gündeme geleceği etkinlikte konferanslara ek olarak yuvarlak masa toplantıları ve atölye çalışmaları da var. Mentorluk oturumlarının da olacağı etkinlikte işbirliklerinin gerçekleşmesi ve desteklenmesi için uygun ortam sağlanmış olacak.

Branding Türkiye Okurlarına %30 İndirim!

Birçok prestijli küresel organizasyonun daimi destekçisi ve stratejik partneri olan Branding Türkiye“EMERGE Tech Conference”ı destekliyor. Bu süreçte takipçilerimizi de unutmuyoruz. Ve onlara fayda sağlayacak opsiyonlar için çalışıyoruz. Hediye davetiyeler ve indirimli biletler gibi…

Evet, teknolojinin tüm boyutlarının yeniden yorumlanacağı etkinliğe kaydolurken BRANDING30 promosyon kodunu kullanmanız yeterli. Böylece EMERGE Tech Conference‘a bilet alırken %30 indirimden yararlanabilirsiniz.

Orta ve Doğu Avrupa, Balkanlar, Orta Doğu ve Orta Asya’dan binlerce profesyonelin ve yatırımcının olacağı etkinliğe dair detaylar Branding Türkiye’de! Etkinlik öncesi ve sonrası yapacağımız analiz, haber, yorum ve sosyal medya içerikleriyle sizlere EMERGE Tech Conference – 2023 ile ilgili detayları aktaracağız.


Emerge International Tech Conference I Hakkında

2018 yılında Belarus’ta başlayan EMERGE konferansı, Yeni Doğu (CEE, Balkanlar, Türkiye, MENA ve Orta Asya) genelindeki teknoloji, kurucular, topluluk liderleri, büyük şirketler ve yatırımcıların buluşma noktası haline geldi.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.