Anadolu Bilişim Buluşmaları organizasyonuyla Bilişim Ve Teknoloji Hukuku Zirvesi 9 Mayıs’ta çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek!

Bilişim ve teknoloji dünyasının paydaşları 9 Mayıs 2024’te Anadolu Bilişim Buluşmaları organizasyonuyla düzenlenen Bilişim Ve Teknoloji Hukuku Zirvesi’nde buluştu. Dijital Konferans olarak çevrimiçi ortamda gerçekleştirilecek olan etkinlikte alanında uzman isimler bilgi ve deneyim aktarımında bulunacak.

Bilişim Ve Teknoloji Hukuku Zirvesi

10.30-11.15 Açılış ve Vizyon Konuşmaları ile başlayacak olan zirvenin programında 4 oturum bulunuyor. Oturumların hangi saatler arasında gerçekleşeceği ve ana temaları ise şöyle;

Birinci Oturum: 11.20 – 12.30

Dijital Çağda Kişisel Veri Güvenliği: Kişisel Verilerin Korunması

İkinci Oturum: 13.00 – 14.15

İkinci Oturum Adli Bilişim ve Bilişim Suçlar

Üçüncü Oturum: 14.20 – 15.30

Kripto Para Hukuku ve Blockchain Teknolojileri

Dördüncü Oturum: 15.35 – 16.30

Yeni Dijital Çağda Siber Güvenlik

Zirvenin Amacı Ve Misyonu

Anadolu Bilişim Buluşmaları kapsamında, Harput Ajans, Hukuk ve Bilişim Dergisi, Kamu Bilişim Derneği tarafından düzenlenen, ICT MEDIA, Branding Türkiye, Teknolojik Grup, Türkiye Bilişim Derneği AntalyaEskişehir, BTE Derneği, Fintelogy, Bilişim Profesyonelleri, Metader işbirliği ve desteği ile ana teması “Bilişim ve Teknoloji Hukuku Zirvesi” mottosu “Kapsam ve Metodoloji” olan etkinlik 9 Mayıs 2024 tarihinde dijital ortamda gerçekleştirilecektir.

Bu zirvenin hedefi, katılımcıları yeni bilişim hukuku yaklaşımları ile teknolojik yeniliklerden haberdar ederek, onların bu alanlarda çeşitli uygulama deneyimlerini sağlayarak, bilgi ve iletişim teknolojilerinin hukuki işlemlerin hızlı, güvenilir, etkileşimi yüksek çözümler üretmek olacaktır.

Zirveye dair detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayın. Zirveyi online olarak takip etmek içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Anadolu Bilişim Buluşmaları I Hakkında

Anadolu Bilişim Buluşmaları, 2017 yılından bu yana Anadolu’nun teknoloji ve bilişim gündemini belirlemeye çalışan; geleceği bugünden görerek bu konuda bireylerin, şirketlerin ve ülkemizin sektörel vizyon, strateji ve yol haritasını oluşturmasını destekleyen; yeni teknolojilerin tüm alanlarda iş ve yaşamımıza etkilerini çok boyutlu ele alan; yarına nasıl hazırlanmamız gerektiğini ortaya koyan; etki alanı ve etkileşimi ölçülebilir olacak şekilde ulusal ve uluslar arası boyutu ile geniş ve zengin içerikli etkinliği olma özelliği taşıyor


Dijital Dünyaya Çorum’dan Bakış

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.