Türkiye’nin en büyük girişimcilik etkinliği Big Bang Startup Challenge 2023 için geri sayım! 13 – 14 Aralık 2023 tarihlerinde Uniq İstanbul’da tamamen fiziksel ve ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinlikte girişimler, iş ve yatırım dünyasıyla buluşacak!

Girişimleri iş ve yatırım dünyası ile buluşturan Türkiye’nin en büyük girişimcilik etkinliği Big Bang Startup Challenge için geri sayım! 13 – 14 Aralık 2023 tarihlerinde Uniq İstanbul‘da tamamen fiziksel ve ücretsiz olarak gerçekleşecek olan etkinliğe ekosistem paydaşlarının yoğun katılım göstermesi bekleniyor.

Big Bang Startup Challenge 2023

Girişimcilere büyüme yolculuklarında 360 derece destek sunan kuluçka merkezi İTÜ Çekirdek tarafından her yıl düzenlenen Big Bang Startup Challenge, bu yıl 50 cesur girişimi sahnede buluşturmaya hazırlanıyor. 13-14 Aralık tarihlerinde herkese açık şekilde, Uniq İstanbul’da gerçekleştirilecek etkinliğin bu yılki mottosu “Hayal et, Cesaret et, Yap” oldu. Etkinliğe ücretsiz kayıt için bigbang.itucekirdek.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yıl, UBI Global tarafından “Üniversitelere Bağlı Kuluçkalar” kategorisinde dünyanın en iyi üniversite kuluçka merkezi seçilen İTÜ Çekirdek’in 12 yıldır yeni girişimlerin en iyilerini belirlediği Türkiye’nin en büyük girişimcilik etkinliği Big Bang Startup Challenge, girişimleri iş ve yatırım dünyası ile buluştururken, teknoloji meraklılarına benzersiz bir deneyim sunacak. Etkinliğin bu yılki ana teması “Braves” olurken etkinliğin sunuculuğunu ise M. Serdar Kuzuloğlu üstlenecek.


Etkinliğe ücretsiz kaydolmak ve etkinlik programı hakkında bilgi almak için aşağıdaki Kayıt Ol butonuna tıklayabilirsiniz.

Etkinlik süresince sosyal medya üzerinden canlı yayınlarla ve etkinlik sonrası hazırlayacağımız değerlendirme, haber ve analizlerle Big Bang Startup Challenge – 2023 ile ilgili merak edilen her şey Branding Türkiye‘de olacak! Bu arada geçmişten bugüne Big Bang girişimlerini incelemek isterseniz buradan bilgi alabilirsiniz.

Big Bang Startup Challenge I Hakkında

Big Bang Startup Challenge, İTÜ ARI Teknokent’in teknoloji girişimlerini desteklemek için kurduğu ve UBI Global tarafından “Dünyanın En İyi Üniversite Kuluçka Merkezi” seçilen İTÜ Çekirdek’in her yıl yeni girişimlerin en iyilerini belirlediği girişimcilik etkinliğidir. Big Bang Startup Challenge, girişimleri iş ve yatırım dünyası ile buluşturmaktadır. Bu sayede girişimciler yatırımcı ve fonların odağı haline gelmekte ve ilk sermayeleri ile buluşarak potansiyel müşteriyle tanışmaktadır.


Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.