14 Aralık tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirilen BEYOND 2020 Dijital Strateji Zirvesi ile ilgili notları sizler için derledik. İşte etkinliğe dair tüm detaylar.

Türkiye’nin birçok şehrinde ama en çok da İstanbul’da, hafta sonunu iyi değerlendirmek isteyenler için birçok etkinlik/faaliyet bulunuyor. Bu aktivitelerin kişisel gelişimine ve kariyerine fayda sağlamasını isteyen kişilerse 3F Fenomeni odağındaki etkinliklere katılmayı tercih ediyor. Böylece bunu tercih edenler hem keyifli bir gün yaşamış oluyorlar, hem de yeni bir şeyler öğrenme şansı yakalıyorlar.

“Beyond 2020 Dijital Dönüşüm Zirvesi” bana göre tam da böyle yani 3F Fenomeni’ni odağına almış bir etkinlikti

Beyond 2020 Dijital Dönüşüm Zirvesi

14 Aralık 2019, Cumartesi günü saat 11:00’da başlayan etkinlik Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi Ve Finans Kulübü ile Bahçeşehir Üniversitesi Dijital Dönüşüm Kulübü’nün birlikte organize ettiği etkinlikte sektör profesyonellerinden oluşan konuşmacılar vardı.

Beyond 2020 Konuşmacıları

Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’ndeki Beyond 2020 etkinliğinin konuşmacıları, sahne sırasına göre şöyleydi;

  • Alper Bilge (BilTAY Teknoloji Genel Koordinatörü
  • Sercan Yılmaz (G4A Studio Dijital Pazarlama Eğitmeni)
  • Hasan Yasin Türkyılmaz (G4A Studio Dijital Pazarlama Ve Reklam Yöneticisi)
  • Serkan Uygur (Pazarlama Ve Satış Analiz Danışmanı)

Aynı zamanda Branding Türkiye‘nin yazarları arasında yer alan Sercan Yılmaz, Serkan Uygur ve Hasan Yasin Türkyılmaz etkinlikte bilgi ve tecrübe aktarımında bulunarak katılımcılara fikir, fayda, farkındalık odaklı bir etkinlik deneyimi yaşama fırsatı sundu.

Beyond 2020’de Ne Konuşuldu?

Dijital stratejilere dair farkındalık odaklı içeriklerin yer aldığı zirvede Alper Bilge, dijital dönüşüm, yapay zeka, otonom sistemler, robotik gibi konulara değinerek aydınlatıcı bilgiler sundu. Ardından Sercan Yılmaz “Girişimciler Ve Yöneticiler İçin Dijital Pazarlamanın Mantığı” adlı bir sunum gerçekleştirdi. Konuşması boyunca dijital pazarlama nedir? / ne değildir? sorularının yanı sıra inbound marketing ve dönüşüm hunisi gibi alternatif kavramlara ve konulara da değinen Yılmaz, dijital pazarlamaya dair çok yönlü bir sunuş gerçekleştirdi.

Ardından sahneye Hasan Yasin Türkyılmaz çıktı. “Dijital Pazarlama Ve Online Kazanç” temalı sunumuyla Türkyılmaz, gelecekte kazancınıza kazanç katın ifadeleriyle başladığı konuşmasında dijital odaklı kazanç modelleri ile dijital pazarlama ve growth hacking konularına değindi. Aydınlatıcı ve fayda sağlayan bir bilgi aktarımı gerçekleştiren Hasan Yasin Türkyılmaz katılımcılardan tam puan aldı. Son olarak sahneye Serkan Uygur çıkarak pazarlama ile satış odağında çeşitli kavramlara değindi.

Beyond 2020 - Hatıra Fotoğrafı

Network İmkanı

BEYOND 2020 Dijital Strateji Zirvesi Etkinliği sırasında verilen kahve molalarında katılımcılar network imkanı yakalayarak günün anlam ve önemini artıran iletişim faaliyetinde bulundular. Bu arada uzun zamandır görmediğim kıymetli dostlarımı bu etkinlik vesilesiyle görmüş oldum. Ayrıca etkinlik sırasında tanıştığım sektör profesyonelleri ve üniversiteliler de oldu. Özetlemek gerekirse; Beyond 2020, katılımcılara keyifli ve bilgi dolu bir gün yaşattı diyebilirim.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.