Ayın Teknoloji Haberleri Listesine Katılın

Branding Türkiye’nin popüler kategorilerinden biri olan “Teknoloji Haberleri”nde yayınlanan “Haftanın Teknoloji Haberleri” bundan böyle her ayın son günü “Ayın Teknoloji Haberleri Listesi” abonelerine özel olarak gönderilecek. Listeye ücretsiz katılmak için haberimizi okuyun.

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye‘nin “Haftanın Teknoloji Haberleri” köşesinde yayınlanan içerikler bundan böyle “Ayın Teknoloji Haberleri” temasıyla derlenerek “Teknoloji Haberleri” listesindeki kişilere ücretsiz olarak gönderilecek.

Ayın Teknoloji Haberleri Listesine Katılın!

Teknoloji ve dijital odaklı haberlerin derlenerek abonelere iletildiği bu listeye ücretsiz bir şekilde kaydolmak için aşağıdaki formu eksiksiz bir biçimde doldurmanız gerekmektedir. Her ayın son günü, o ay boyunca teknoloji ve dijital odaklı tüm haberler hafta hafta abonelere iletilecektir.

powered by Typeform

Dipnot 💡 

Bu listeye ek olarak formu doldurduğunuzda Branding Türkiye’nin kurumsal Whatsapp ve Telegram gruplarına da katılabilirsiniz. Bunun için formu eksiksiz bir şekilde doldurmayı unutmayın. Kurumsal Whatsapp ve Telegram gruplarında Branding Türkiye’de yayınlanan güncel akademik ve sektörel makaleler, röportajlar ve kitap tavsiyelerini anlık okuyabilirsiniz. Ayrıca sektörel gelişmeler, duyurular ve yazı dizileri başta olmak üzere tüm güncel içeriklere anında ulaşabilirsiniz.

Branding Türkiye‘nin alt markalarına (bkz.) dair gelişmeler de yine Branding Türkiye Whatsapp Grubu‘nda ve Branding Türkiye Telegram Kanalı‘nda paylaşılacaktır.

Böylece ücretsiz etkinliklere adınızı ilk sıradan yazdırabilir, hediye kitap kazanabilir, marka iş birliklerimizden faydalanabilir, DME‘ye indirimli katılabilir ve kariyer ilanlarını ilk başvuranlardan olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yukarıdaki formu eksiksiz bir biçimde doldurmak!

Bu arada bu haberi arkadaşlarınıza ileterek onların da bu listeye katılmasını sağlayabilir ve/veya Whatsapp / Telegram gruplarımıza dahil olmasına vesile olabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir