Branding Türkiye’nin popüler kategorilerinden biri olan “Teknoloji Haberleri”nde yayınlanan “Haftanın Teknoloji Haberleri” bundan böyle her ayın son günü “Ayın Teknoloji Haberleri Listesi” abonelerine özel olarak iletilecek.

Branding Türkiye‘nin “Haftanın Teknoloji Haberleri” kategorisinde yayınlanan içerikler bundan böyle “Ayın Teknoloji Haberleri” başlığında derlenecek. Bu liste ise her ay “Teknoloji Haberleri” mail abonelerine ücretsiz olarak gönderilecek.

Türkiye’den ve dünyadan birçok markaya dair güncel gelişmelerin yer aldığı Haftanın Teknoloji Haberleri köşesinde; marka işbirlikleri, teknolojik gelişmeler, yatırım haberleri, duyurular, Branding Türkiye’den haberler vs. olmak üzere hafta boyunca gündemi meşgul eden önemli olaylar derlenmektedir. Her hafta yayınlanan bu haberler ay sonunda ise “Ayın Teknoloji Haberleri” köşesinde derlenerek tek başlık altında toplanıyor. Bu sayede ay boyunca meydana gelen tüm gelişmeleri kronolojik olarak öğrenmiş oluyorsunuz.

Ayın Teknoloji Haberleri Listesi

Branding Türkiye, gündeme yön veren gerçek zamanlı içeriklerinin yanı sıra sektör profesyonelleri ve akademisyenlerden oluşan yazar kadrosuyla sürdürülebilir ve nitelikli içerik misyonuyla hareket eden bir mecradır. Branding Türkiye’de ayrıca çeşitli konseptlerde yazı dizileri de hazırlanmaktadır. Bunlardan en popüleri olan “Haftanın Teknoloji Haberleri”nde ise her hafta teknoloji gündemi derlenerek Branding Türkiye okurlarıyla paylaşılmaktadır.

Abone Olmak İstiyorum

Listeye ücretsiz bir şekilde abone olmak için buraya tıklayın. Bu arada belirtilen listeye ek olarak mail abonesi olduğunuzda Branding Türkiye’nin kurumsal Whatsapp ve Telegram kanallarına da katılabilirsiniz. Kurumsal Whatsapp ve Telegram kanallarında ise Branding Türkiye’de yayınlanan güncel akademik ve sektörel makaleler, röportajlar ve kitap tavsiyelerini anlık okuyabilirsiniz. Ayrıca sektörel gelişmeler, teknoloji odaklı haberler, duyurular ve yazı dizileri başta olmak üzere tüm güncel içeriklere anında ulaşabilirsiniz.

Branding Türkiye‘nin alt markalarına (bkz.) dair gelişmeler de yine Branding Türkiye Whatsapp Grubu‘nda ve Branding Türkiye Telegram Kanalı‘nda paylaşılmaktadır..

Böylece Branding Türkiye’nin farklı sektörlerde faaliyet gösteren alt markalarına ait ücretsiz etkinliklere adınızı ilk sıradan yazdırabilir, hediye kitap kazanabilir, marka iş birliklerimizden faydalanabilir, DME‘ye indirimli katılabilirsiniz. Öte yandan kariyer ilanlarını ilk başvuranlardan olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Branding Türkiye Mail Abone Listesi’ne dahil olmak!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.