Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü (YıldızİK) tarafından 18 Aralık 2019 tarihinde Ayaküstü Kariyer Etkinliği gerçekleştirilecek.

Yıldız İşletme Kulübü, 1999 yılında bir grup girişimci Yıldız Üniversite’li tarafından kurulan bir öğrenci kulübüdür. Birçok etkinlik organize eden  Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü, bu yönüyle aktif bir öğrenci kulübü olma özelliği taşıyor.

Ayaküstü Kariyer Etkinliği

Yıldız İşletme Kulübü tarafından organize edilmiş olan Ayaüstü Kariyer Etkinliği, 18 Aralık’ta gerçekleştirilecek. Etkinliğin temel misyonu üniversite öğrencilerine Türkiye’nin önde gelen firmalarını tanıma ve deneyimleme imkanı sunmak. Bu durum aynı zamanda üniversitelilere, profesyonel iş yaşamına başlamadan önce sektörel bilinç ve network avantajı da sağlıyor.

Ayaküstü Kariyer Etkinliği - Afiş

Etkinlik Detayları

İş dünyası profesyonelleri, akademisyenler ve üniversiteliler tarafından takip edilen Türkiye’nin en popüler bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kaldı. Son başvuru tarihi 16 Aralık olan etkinlik 18 Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

Evet, 2019’un dördüncü ve son Ayaküstü Kariyer Etkinliği’nin rotası da belli oldu. Etkinliğe katılım gösteren YTÜ öğrencileri bu defa PwC Genel Müdürlük Ofisi‘ni ziyaret edecek.

Denetim, danışmanlık ve vergi hizmetleri alanında hizmet veren PwC’yi ziyaret etmek isteyen tüm Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) öğrencilerinin etkinliğe katılmak için ad, soyad, bölüm, sınıf ve iletişim bilgilerini afişteki mail adresine (ayakustu@yildizik.com) göndermeleri gerekmektedir.

Etkinlik kontenjanı sınırlıdır. Başvuruların toplanmasının akabinde öğrencilere etkinlik öncesi gerekli bilgilendirme Yıldız İşletme Kulübü tarafından yapılacaktır.


Dipnot

Ayaküstü Kariyer Etkinliği için servis 18 Aralık 2019 günü saat 14:00’da Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nden hareket edecektir.


Yıldız İşletme Kulübü I Hakkında

Yıldız İşletme Kulübü, 1999 yılında bir grup girişimci Yıldızlı tarafından kurulan ve çalışmalarında ilk günkü azmi korumaya özen gösteren bir öğrenci kulübüdür. Yıldız Teknik Üniversitesi’nin en büyük ve iş kariyer kulübü olmanın yanı sıra, her yıl artan prestijiyle Türkiye’nin en önemli öğrenci kulüplerinin arasındadır.  Öğrencilerin üniversitedeki gelişimlerine katkı sağlama amacıyla iş, kariyer ve birçok sosyal alanda gerçekleştirdiği çalışmalarla adından sıkça söz ettirmektedir. Üniversiteli olma bilincini taşıyan öğrencileri bünyesinde barındıran ve her yıl ailesini genişletmeyi kendine ilke edinen İşletme Kulübü, sosyal çalışmalarının yanı sıra birbirinden nitelikli kariyer organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaktadır.


💡 Martech Awards Sahiplerini Buldu

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.