Avrupa’nın en büyük bebek mağazası mottosuna sahip BabyMall Bursa’da! Ankara’daki şubelerinin yanı sıra İstanbul ve İzmir’de de perakende anlamında faaliyet gösteren BabyMall şimdi de Bursa’da!

www.babymall.com.tr aracılığıyla 7/24 alışveriş fırsatı sunan Avrupa’nın en büyük bebek mağazası BabyMall, bir yandan da perakende aksiyonlarını sürdürmeye devam ediyor. Anne adayları ve annelerin ihtiyaç ve beklentilerini hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla en iyi şekilde karşılayarak uygun fiyatlar ile sınırsız memnuniyetlerini sağlamak misyonuna sahip bir kuruluş olan BabyMall; Ankara, İstanbul ve İzmir’in ardından şimdi de Bursa’da! 8 Şubat 2020’de açılacak olan BabyMall Bursa’ya tüm Bursalılar davetli!

BabyMall Bursa’da

Bebek arabası, oto koltuğu, ana kucağı, beşik, oyun parkları, yürüteçler, mama sandalyesi gibi araç gereç ürünlerinden biberon ve emziklere, oyuncaklardan, telsiz ve akülü arabalara, sağlıklı yaşam ürünlerinden bebek giyim tekstil ve bebek odası mobilyasına kadar geniş yelpazede yüzlerce marka ve binlerce ürün çeşitliliğine sahip BabyMall mağazalarında, aynı zamanda prematüre bebekler için de özel bir bölüm bulunuyor.

7/24 alışverişin mümkün olduğu BabyMall Online’a ek olarak Bursalılar artık BabyMall’den alışveriş yapma deneyimini Nilüfer ilçesindeki mağazada bizzat yaşayabilecekler. Bu arada BabyMall’ın Bursa mağazasında, açılışa özel %80’e varan indirim olacak. Ayrıca 8 Şubat 2020’deki açılışa tüm Bursalılar davetli.

Mağaza Adres: Ertuğrul Mah. İzmiryolu Cad. No:322 Nilüfer/BURSA

Çalışma Saatleri: 10.00 – 22.00 (Her gün)


BabyMall I Hakkında

Toplamda 15.000 m2 alanıyla Avrupa’nın En Büyük Bebek Alışveriş merkezi olan Babymall; doğum öncesi ve sonrası süreçte anneler, anne adayları ve 0-12 yaş arası çocuk sahibi annelerin ihtiyaçlarını uygun fiyatlar ve yüksek müşteri memnuniyeti ile karşılamak amacıyla Şubat 2014’de Ankara’da açılmıştır. Konusunda uzman 100’lerce personel, 400’e yakın dünya markası ve 70.000 çeşitten fazla ürünle Ankara’da İstanbul Yolu ve Çukurambar semtlerinde hizmet vermektedir.

İçerisinde anne ve anne adayları için eğitim ve seminer alanı, misafirlere hizmet verecek olan Baby Cafe, bebek ve çocuklar için oyun alanları, emzirme odası ve bay bayan mescit bulunan BabyMall İstanbul Yolu Alışveriş Merkezimizde 300 araçlık büyük bir otoparkla hizmet vermektedir. Aynı şekilde BabyMall Çukurambar Mağazamızda da 100’lerce araçlık otopark imkanı bulunmaktadır.


💡 Yettim Çalışma Arkadaşları Arıyor

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.