Ankara Unıversity Computer Society tarafından düzenlenen ve artık gelenekselleşen bir etkinlik olan ANKÜ Game Jam 2024 için geri sayım başladı!

Katılımcıların önceden belirlenmiş bir ana tema odağında ve 48 saat içerisinde, sıfırdan bir oyunu tasarlayıp hayata geçirmesini amaç edinen ve bunun sonucunda başarılı katılımcıların ödüllendirildiği bir konsepte sahip olan ANKÜ Game Jam 2024 etkinliği için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Peki ANKÜ Game Jam nedir? Başvuru şartları nelerdir? Yarışma sonucunda başarılı olan takımlar nasıl ödüllendirilecek? Tüm bunlar ve çok daha fazlasını sizler için derledik. İşte, Branding Türkiye’nin medya partneri olduğu ANKÜ Game Jam 2024’e dair tüm detaylar!

ANKÜ Game Jam 2024

Ankara Unıversity Computer Society organizasyonuyla 10-11-12 Mayıs 2024 tarihlerinde düzenlenecek olan ANKÜ Game Jam etkinliğinde yarışmacılar önceden belirlenen bir ana tema odağında oyun geliştirecek. Yarışmaya katılmak için aşağıdaki formun doldurulması yeterli. Değerlendirmeler sonucu başvurusu olumlu sonuçlanan ve ANKÜ Game Jam’e katılmaya hak kazananlar en geç 4 Mayıs 2024 tarihinde duyurulacak. Bu arada etkinliğe online katılım mümkün olmayacak. Fiziksel ortamda gerçekleştirilecek olan yarışma için herhangi bir başvuru ücreti de bulunmuyor.

ANKÜ Game Jam Ödülleri Nelerdir?

Yarışmacıların 48 saat boyunca sıfırdan oyun geliştirip bu süre zarfında çeşitli workshoplara, sürpriz çekilişlere katılacağı ve network yapacağı ANKÜ Game Jam için geri sayım başladı! Fiziksel ortamda gerçekleştirilecek olan ve başvuru sonuçlarının 4 Mayıs’ta açıklanacağı etkinliği 10 – 11 – 12 Mayıs 2024’te Ankara Üniversitesi 50. Yıl Gölbaşı Yerleşkesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Müzesi‘nde düzenlenecek. Peki yarışma sonucunda başarılı olan takımların kazanacağı ödül miktarı nedir? İşte cevabı;

ANKÜ Game Jam’i birinci tamamlayan takıma 15 Bin TL, ikinci tamamlayan takıma 10 bin TL üçüncü tamamlayan takıma ise 5 bin TL ödül verilecek.

Yarışmaya katılmak ve ANKÜ Game Jam‘i deneyimlemek için buradan başvuru yapabilirsiniz! Etkinliğe dair merak ettikleriniz içinse “Sıkça Sorulan Soruları”ı buradan inceleyebilirsiniz.


Focus On 2024

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.