Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Kariyer Günleri 2019

“Kariyer Günleri 2019”, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (AYBÜ) tarafından Etlik Milli İrade Kampüsü’nde gerçekleştirilecek. Etkinlik, 17 – 18 Nisan 2019 tarihlerinde sektör profesyonelleri ile AYBÜ öğrencilerini buluşturmaya hazırlanıyor. 

AYBÜ Kariyer Günleri 2019 kapsamında üniversiteliler, sektörün önde gelen firmalarının temsilcilerini dinleme fırsatı bulacak. 17 – 18 Nisan 2019 tarihinde Etlik Milli İrade Kampüsü’nde gerçekleştirilecek konferans ve paneller ile dolu dolu bir 2 gün yaşanacak.

AYBÜ Kariyer Günleri’ni, bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye, medya sponsoru olarak destekliyor. “AYBÜ Kariyer Günleri 2019”da konferans ve panellerin yanı sıra çekilişler, müzik dinletileri, mikrofon sende etkinliği, workshoplar ve mülakat simülasyonu olmak üzere çeşitli faaliyetler de olacak.

AYBÜ Kariyer Günleri 2019

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Etlik Milli İrade Kampüsü‘nde gerçekleştirilecek olan “Kariyer Günleri”, 17 – 18 Nisan 2019’da sektörün öncü markaları ile üniversite gençliğini buluşturmaya hazırlanıyor.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nin 5 öğrenci kulübünün katkılarıyla hazırlanan Kariyer Günleri, 17 Nisan günü saat 09:30’daki kayıt kabul ile kapılarını ziyaretçilerine açacak. Ardından; Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü, Dekan, Milli Savunma Bakanı Yardımcısı ve Savunma Sanayi Başkanlığı Başkanı tarafından açılış konuşmaları yapılacak. Böylece AYBÜ Kariyer Günleri başlamış olacak.

40 Firma Stand Açacak

“AYBÜ Kariyer Günleri”ne Türk Havacılık Uzay Sanayii, Aselsan, Türk Telekom, MAN, FNSS, Havelsan, Dorçe, Bozankaya, AIESEC başta olmak üzere birçok firma katılıyor. Geleceğin sektör profesyonellerinin, sektörleri ve firmaları tanımalarını sağlayan ve üniversitelilerin geleceklerini şekillendirmek için büyük önem taşıyan bu tip etkinliklerin daimi destekçisi olan Branding Türkiye‘nin desteklediği “AYBÜ Kariyer Günleri” etkinliğinde toplamda 40 firma stand açacak. Etkinlik tamamen ücretsiz olup, katılacak öğrencilere sertifika verilecektir.

Adres Ve Ulaşım

Adres:

“Etlik Doğu Kampüsü” Ayvalı Mahallesi Gazze Caddesi Keçiören Belediyesi Yüzme Havuzu Üstü KEÇİÖREN / ANKARA

Ulaşım:

İvedik Metro Durağından 208 ve 414 nolu EGO otobüsü ile ulaşım sağlanabilir.

Kızılaydan 279 nolu EGO otobüsü ile ulaşım sağlanabilir.

“Kariyer Günleri 2019″a Başvuru

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Kariyer Günleri hakkında detaylı bilgi almak ve etkinliğe ücretsiz kayıt olmak için aşağıdaki butona tıklayın.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir