Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (AYBÜ) tarafından gerçekleştirilecek olan Kariyer Günler 2019, Etlik Milli İrade Kampüsü’nde düzenlenecek.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Kariyer Günleri 2019 kapsamında üniversiteliler, sektörün önde gelen firmalarının temsilcilerini dinleme fırsatı bulacak. Diğer bir ifadeyle 17 – 18 Nisan 2019 tarihinde Etlik Milli İrade Kampüsü’nde gerçekleştirilecek olan etkinlik; katılımcılara dolu dolu bir 2 gün yaşatacak!

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Kariyer Günleri 2019

17 – 18 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşecek olan etkinliğin resmi medya sponsoru ise Branding Türkiye oldu. Bu arada “AYBÜ Kariyer Günleri 2019”da konferans ve panellerin yanı sıra çekilişler, müzik dinletileri, mikrofon sende etkinliği, workshoplar, mülakat simülasyonları olmak üzere çeşitli faaliyetler de olacak.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nin 5 öğrenci kulübünün katkılarıyla hazırlanan Kariyer Günleri 2019, 17 Nisan günü saat 09:30’daki kayıt kabul ile kapılarını ziyaretçilere açacak.

Kariyer Günleri 2019 - Afiş

Kayıt işlemlerinin ardından; Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü, Dekan, Milli Savunma Bakanı Yardımcısı ve Savunma Sanayi Başkanlığı Başkanı tarafından yapılacak olan açılış konuşmalarıyla etkinlik başlamış olacak.

40 Firma Stand Açacak

“AYBÜ Kariyer Günleri”ne Türk Havacılık Uzay Sanayii, Aselsan, Türk Telekom, MAN, FNSS, Havelsan, Dorçe, Bozankaya, AIESEC başta olmak üzere birçok firma katılıyor.

Geleceğin sektör profesyonellerinin;sektörleri ve firmaları tanımalarını sağlayacak olan ve üniversitelilerin geleceklerini şekillendirmek için büyük önem taşıyan bu tip etkinliklerin daimi destekçisi olan Branding Türkiye‘nin desteklediği “AYBÜ Kariyer Günleri” etkinliğinde toplamda 40 firma stand açacak.

Bu arada Kariyer Günler 2019 etkinliği ücretsizdir. Ancak etkinliğe katılmak isteyenler yazının sonunda yer alan “Kayıt Ol” butnonu tıklayarak açılan sayfada yer alan kayıt formunu doldurmak zorunda. Son olarak, etkinliğe katılacak olan öğrencilere AYBÜ Kariyer Günleri 2019 sertifikası verileceğini de hatırlatalım.

Etkinlik Detayları

Adres

Kariyer Günleri 2019 etkinliğinin gerçekleşeceği “Etlik Doğu Kampüsü” Ayvalı Mahallesi Gazze Caddesi Keçiören Belediyesi Yüzme Havuzu Üstü KEÇİÖREN / ANKARA

Ulaşım

İvedik Metro Durağından 208 ve 414 nolu EGO otobüsü ile ulaşım sağlanabilir.

Kızılaydan 279 nolu EGO otobüsü ile ulaşım sağlanabilir.

Bilgi Ve Kayıt

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Kariyer Günleri 2019 hakkında detaylı bilgi almak ve etkinliğe ücretsiz kayıt olmak için ziyaret edin: aybu.edu.tr/kariyergunleri


💡 Siber Güvenlik Zirvesi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.