İlk kez 2013 yılında gerçekleştirilen Ankara Üniversitesi Bilişim Günleri “Bi’Gün Ankara” konseptiyle; bilgisayar bilimlerine, teknolojik yeniliklere ilgi duyan herkese kapılarını açmaya hazırlanıyor. 

18 Mayıs 2019 tarihinde Ankara Üniversitesi Cebeci Yerleşkesi Ataum Salonu‘nda gerçekleştirilecek olan Ankara Üniversitesi Bilişim Günleri, “Bi’Gün Ankara 19” konseptiyle bu sene 4. kez düzenleniyor. Etkinliğin odağında bilişim, teknoloji, siber güvenlik, blokzinciri gibi günümüzün en çok merak edilen konu ve kavramları var. Ankara özelinde düzenlenen etkinliğe dair tüm detaylar haberimizde!

Bi’Gün Ankara – 19 Konuşmacıları 

Bi’Gün Ankara 19 etkinliğinde alanında uzman birçok konuşmacı sahneye çıkacak. İşte etkinlik boyunca bilgi ve tecrübe aktarımında bulunacak olan o konuşmacılar;

  • Dr. Murat Osmanoğlu – Ankara Üniversitesi
  • Emrah Yılmaz – Başarsoft / ARGE Müdürü
  • Burak Dayıoğlu – Atarlabs / CEO
  • Hüseyin Mert – MonoCash / Co-founder
  • Şenol Aldıbaş – Tübitak Ulakbilim / Pardus Projesi
  • Can Umay – Full Stack Developer / Gais Syber Security
  • Cihan Yakar – MCT Omega Bigdata / Yönetici Ortak
  • Atıf Ceylan – Yurdum Yazılım / CEO

Bi'Gün Ankara 2019 Afiş

Etkinlik Detayları 

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin desteklediği ve medya sponsoru olduğu Bi’Gün Ankara 19’da AMD şanslı bir katılımcıya işlemci hediye edecek. Ayrıca Redder, 2 şanslı katılımcıya tablet verecek. Gün boyu çeşitli çekiliş ve hediyelerin dağıtılacağı Ankara Üniversitesi Bilişim Günleri etkinliğine dair temel detaylar ise şöyle;

Tarih Ve Saat

18 Mayıs 2019 – 09:00 (Başlangıç) – 17:00 (Bitiş)

Mekan

Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü Ataum Salonu

Başvuru Ve Kayıt

Bİ’GÜN ANKARA 19’a ücretsiz bir şekilde kaydolmak için etkinliğin resmi web sitesini ziyaret edin!


Ankara Üniversitesi Bilişim Günleri Nedir? 

Bİ’GÜN ANKARA, 2013 yılında bilgisayar bilimlerine, teknolojiye ve yeniliklere ilgi duyan herkesin; bilgilendirilmesi ve yeni düşünce tarzları kazanılması gibi amaçları gerçekleştirilmek üzere Ankara Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu öncülüğünde ilk kez düzenlenmiştir. Daha sonra 2014 ve 2017 yıllarında düzenlenerek topluluk içinde bir gelenek haline dönüştürülmeye çalışılmıştır. Siber güvenlik, ağ yönetimi, web ve mobil uygulama, robotik ve yapay zeka olmak üzere bir çok konu üzerinde alanında uzman kişiler aracılığıyla gerçekleştireceğimiz oturumlar sayesinde etkinlikte büyük bir bilgi akış ortamı sağlanmaktadır. Bu senede 18 Mayıs 2019 tarihinde 4. sünü düzenleyerek etkinlik amaçlarını gerçekleştirmeyi hedef almaktayız.


💡 OMÜ’de Tecrübe Paylaşımı 3 Etkinliği

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.