25 Şubat 2021’de online ortamda gerçekleştirilecek olan Anadolu Bilişim Dijital Buluşmaları etkinliğinin konuşmacıları açıklandı. Harput Ajans ve Kamu Bilişim Derneği işbirliğiyle düzenlenen “E-Devlet Çözümleri: E-Ticaret Ve Ödeme Sistemleri” ana temalı etkinlikte alanında uzman, birbirinden önemli konuşmacılar bilgi aktarımında bulunacak.

Covid-19, insan ve toplum sağlığı ile ekonomik hayatı oldukça etkileyen küresel bir salgın olarak tüm dünyayı tehdit etmeyi sürdürüyor. Şüphesiz ki salgının etkileri tüm sektörlerde ve iş hayatında daha uzun süre hissedilecek. O yüzden de her sektör bu salgın sırasında ve sonrasında bazı değişikliklere gitmek zorunda kalacak. Bu değişikliklerin bir kısmı bakış açısı ve liderlikle, bir kısmı yeni ve dönüşen iş yaşamıyla ve yönetim şekliyle, bir kısmı da teknolojiyle ilgili olacak.

Bu gerçeklerden yola çıkılarak tasarlanan Anadolu Bilişim “Dijital” Buluşmaları etkinliğinin konuşmacıları belli oldu. 25 Şubat 2021 tarihinde Harput Ajans ve Kamu Bilişim Derneği işbirliğiyle düzenlenecek olan “E-Devlet Çözümleri: E-Ticaret Ve Ödeme Sistemleri” ana temalı etkinlikte birbirinden önemli isimler bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunacaklar.

Anadolu Bilişim Dijital Buluşmaları Etkinliğinin Konuşmacıları

25 Şubat 2021’de online ortamda gerçekleştirilecek olan Anadolu Bilişim Dijital Buluşmaları etkinliğinin konuşmacıları açıklandı.

Konuşmacılar arasında; Zakir Özbey (Harput Ajans Başkanı), Hakan Çevikoğlu (PttAVM.com CEO), Ziya Kızıltan (Manay CPA Türkiye Ülke Müdürü), Prof. Dr. Gonca Telli Yamamoto (Maltepe Üniversitesi İşletme Ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekanı), Olgar Ataseven (Workcube Genel Müdür Yardımcısı), Şerif A. Beykoz (BİEN Teknoloji – Genel Müdürü), İdil Kesten (Gemius Türkiye Ülke Müdürü), Doç. Dr. Bilgin Metin (Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi), Mürsel Ferhat Sağlam (Branding Türkiye Kurucusu Ve Genel Yayın Yönetmeni) gibi değerli isimler var.

Etkinlik konuşmacıları arasında ayrıca; Dr. Yenal Arslan (Kamu Dijital Dönüşüm Lideri), Doç. Dr. Fazlı Yıldırım (Yeditepe Üniversitesi Öğretim Üyesi), Bahadır Kumrallar (E-Ticaret Ve Teknoloji Profesyoneli), İbrahim Vıcıl (İdeasoft E-Ticaret Ekip Yöneticisi), Eren Bahadır (PttAVM.com Mağaza Açılış Ve Satış Destek Yöneticisi), Erkan Özdağlı (Timsah Ajans  Kurucusu Ve Leaders CXO Kurucu Ortağı), Okan Dedeoğlu (E-Dönüşümcü, Danışman, Eğitmen, Dijital Dönüşüm Uzmanı), Prof. Dr. Erkut Akkartal (Yeditepe Üniversitesi Öğretim Üyesi), Hakan Uçak (KPMG Türkiye Gümrük Ve E-Ticaret Direktörü), Erkan İşçimen (Mindosphere Inc Kurucu Ortağı ve UDE Global Genel Müdürü), Harun Taşçı (Vedubox CMO), Özgür Karakuş (PttAVM.com Kategori Yöneticisi), Ömer Koca (TeknoGelişim Ajans Başkanı),  Coşkun Soyer (Mindturtle Global Danışmanlık Platformu), Mertcan Cengiz (PttAVM.com Ready2Sale Proje Ve Raporlama Uzmanı), Zülâl Karakaya (Harput Ajans Genel Yönetici) gibi önemli isimler de yer alıyor.

Etkinlik Detayları

Mekan: Youtube (Online – Canlı)

Teknik Altyapı: Karel

Tarih: 25 Şubat 2021

Saat: 10:30 – 17:30

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Etkinliği ücretsiz izlemek için buraya tıklayın.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye“Anadolu Bilişim Dijital Buluşmaları” etkinliğinin de resmi medya sponsor oldu. Etkinlik kapsamında Branding Türkiye’nin Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, e-ticaret ana temalı Sohbet Oturumu’nda (16:35 – 17:25) konuya dair bilgi ve tecrübe aktarımında bulunacak.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.