Domain Servisleri, Web Hosting, Sunucu Kiralama ve barındırma gibi bireysel ve kurumsal internet çözümleri sunan Alastyr’de hosting ve domain Yüzde 40 indirimli!

Alastyr, “20 + 20 Yeni Yıl Kampanyası” şeklinde duyurduğu dev hosting ve domain indirimini 31 Aralık 2019 tarihine kadar sürdürecek. Kampanyadan hemen yararlanmanızı öneririz. Ama önce indirim kodunu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kampanya detayları ve indirim kodları ile ilgili detaylar için okumaya devam edin!

Alastyr’de Hosting Ve Domain Kampanyası

Hosting ve domain barındırma sektöründe uluslararası standartları en yüksek şartlarda sağlayabilen, diğer firmalar tarafından takip edilip örnek alınan, insana ve çevreye gerekli saygıyı sağlayabilen şirket olma vizyonuyla hizmetlerini sürdüren Alastyr, 2020 için dev bir kampanya yaptı. Buna göre gerek alan adı (domain) siparişlerinde gerekse hosting hizmetlerinde büyük indirimler söz konusu.

Alastyr Yeni Yıl Kampanyası

Alan Adlarında İndirim

Domain, hosting çözümleri anlamında Türkiye’nin en çok tercih edilen firmalarından biri olan Alastyr, alan adlarında büyük bir indirime gitti. Yeni yıla özel bu kampanyada .COM uzantılı alan adları için ilk yıl kayıt bedeli sadece 4.99$ .NET uzantılı alan adları içinse ilk yıl kayıt bedeli yalnızca 5.99$

Hosting Ve Cloud Sunucularda %40 İndirim

Alastyr’ın “20 + 20 Yeni Yıl Kampanyası”nda sadece domain indirimleri yok. Bireysel, Limitsiz, Kurumsal, Reseller, Seo ve Hazır Site hosting paketlerinde (Piko paket hariç) 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık ödeme periyotlarında %40 indirim var. Kampanyadan yararlanmak için ALASTYR2020 kupon kodunu kullanmayı unutmayın.

Cloud sunucularda da aylık alımlarda geçerli yüzde 40 indirim söz konusu! Kampanyadan yararlanmak için CLOUD2020 kupon kodunu kullanabilirsiniz.

Domain Hediye

Yıllık Web Hosting satın alana .com ve .net uzantılı alan adı Alastyr’den! Kampanya Piko Hosting paketi hariç tüm Linux Hosting hizmetlerde geçerli!

Mevcut Müşterilere Yıllık Yenilemelerde %20 İndirim

Alastyr, mevcut müşterilerini de unutmamış! Mevcut müşteriler eğer ki aktif ürünlerini 1 yıllık periyotta yenilerlerse fatura tutarının %20’sini Alastyr karşılıyor. Müşterilerin indirimden yararlanmak için yenilemek istedikleri hizmeti belirten bir destek bileti oluşturması gerekiyor.

20+20 %40 indirim kampanyası için son gün 31 Aralık. Bu tarihe kadar kampanyadan yararlanmak için aşağıdaki butona tıklayarak Alastyr‘ya hemen üye olabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.