Türkiye’nin alan adı uzantısı .tr “En İyi Fiyat” duyurusuyla Alastyr’da! Geçtiğimiz günlerde Alastyr’da yapılan duyuruya göre .com.tr – .net.tr – .org.tr – .info.tr alan adları 31 Ağustos’a kadar indirimli olacak!

Domain servisleri, web hosting, sunucu kiralama ve barındırma gibi bireysel ve kurumsal internet çözümleri sunan ve Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarından biri olan Alastyr’da TR alan adı kampanyası başladı! İşte, sadece yeni kayıt ve transferde geçerli olan TR alan adı indirimi kampanyasına dair detaylar!

Alastyr’da TR Alan Adı Kampanyası!

Hosting ve domain barındırma sektöründe uluslararası standartlarda hizmet sunan Alastyr, geçtiğimiz günlerde duyurduğu kampanya ile yine gündemde!

Türkiye’nin alan adı ve hosting hizmetlerinde öncü markası olarak ekosisteme katkı sağlayan Alastyr, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kurumsal kültüre sahip. Aynı zamanda hızlı ve çözüm odaklı iletişim ve destek politikasına sahip olan Alastyr’da şimdi de 31 Ağustos 2023 tarihine kadar devam eden bir kampanya var. Buna göre .com.tr – .net.tr – .org.tr – .info.tr alan adlarını %88 indirimle kayıt etmek mümkün.

Kampanya Şartları

  • Kampanya 31.08.2023 tarihine kadar geçerlidir.
  • Belgesiz alan adları için geçerli olup herhangi bir adet sınırı bulunmamaktadır.
  • Transfer edilen alan adlarının süreleri 1 yıl uzatılır.
  • 60 Gün boyunca farklı bir firmaya transfer edilemezler.

Alastyr I Hakkında

Bireysel ve kurumsal internet çözümlerini, genç, dinamik ve yenilikçi kadromuz ile siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 2002 yılında İzmir’de kurulan firmamız uzun yıllar Smyrna Telekom adıyla verdiği hizmetlerini Nisan 2012 itibariyle Alastyr Telekom adı altında sağlamaya devam etmektedir. 

Hizmetlerimizi Alan Adı Servisleri, Web Hosting, Sunucu Kiralama ve Barındırma, güvenlik ve müşteri destek hizmetleri olarak gruplandırabiliriz. Müşteri desteği şirketimizde en ön planda bulunmakta olup müşterilerimizin en doğru ve en hızlı desteği alabilmesi, işlerinin aksamaması adına destek ekibimiz 24/7 çalışmaktadır ve sektörde oluşan yenilikleri takip ederek sizlere en güncel bilgiyi en hızlı çözüm ile ulaştırmaktadır. 

Müşteri destek hizmetimizi https://www.alastyr.com/secure adresinden, kayıtlı müşterilerimize aldıkları hizmetler ve ürünler bağlamında sağlamaktayız. Müşterilerimiz bu alandan destek operatörlerimize ulaşabildiği gibi sürekli güncellenen destek kütüphanemizden sorunlarının çözümlerine de ulaşabilmektedirler.

Destek talepleri operatörlerimiz tarafından düzenli bir şekilde kontrol edilmektedir. Mevcut yapımızda mesai saatleri içerisinde müşterilerimize dönüş süremiz 5 ile 30 dakika arasındadır.


Branding Türkiye Öneriyor: Kitap Önerileri

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.