Alastyr web sitesi yenilendi. Domain servisleri, web hosting, sunucu kiralama ve barındırma gibi bireysel ve kurumsal internet çözümleri sunan Alastyr, yeni web sitesiyle daha dinamik ve kullanıcı deneyimi odaklı bir yapıya kavuştu.

Hosting ve domain barındırma sektöründe uluslararası standartlarda hizmet sunan Alastyr, Türkiye’nin bu alandaki öncü markası olarak ekosisteme katkı sağlamayı sürdürüyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kurumsal kültüre sahip olan Alastyr, aynı zamanda hızlı ve çözüm odaklı iletişim ve destek politikasına sahip. 

Alastyr Web Sitesi Yenilendi

Domain, hosting, sunucu, mail hosting ve SSL sertfiikası başta olmak üzere kapsamlı bir ürün yelpazesine sahip olan Alastyr, web sitesini yeniledi. Daha dinamik bir görünüme sahip olan yeni tasarım; aynı zamanda kullanıcı deneyimini eskisinden daha fazla ön planda tutuyor. Yeni görünümle birlikte aynı zamanda yeni ürünler, servisler ve indirimli fiyatların da ön planda olduğu Alastyr’de dikkat  çeken bir diğer detay ise Alastyr Blog!

Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel Hosting Blog’u ile ürün, hizmet ve sektörel haberlere göz atmak için buraya tıklayın. Web sitesi yenilenen Alastyr’yi ziyaret etmek ve yeniliklerden haberdar olmak içinse aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli. 

Alastyr Web Sitesini İncele


Alastyr I Hakkında

Bireysel ve kurumsal internet çözümlerini, genç, dinamik ve yenilikçi kadromuz ile siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 2002 yılında İzmir’de kurulan firmamız uzun yıllar Smyrna Telekom adıyla verdiği hizmetlerini Nisan 2012 itibariyle Alastyr Telekom adı altında sağlamaya devam etmektedir. Hizmetlerimizi Alan Adı Servisleri, Web Hosting, Sunucu Kiralama ve Barındırma, güvenlik ve müşteri destek hizmetleri olarak gruplandırabiliriz. Müşteri desteği şirketimizde en ön planda bulunmakta olup müşterilerimizin en doğru ve en hızlı desteği alabilmesi, işlerinin aksamaması adına destek ekibimiz 24/7 çalışmaktadır ve sektörde oluşan yenilikleri takip ederek sizlere en güncel bilgiyi en hızlı çözüm ile ulaştırmaktadır. Müşteri destek hizmetimizi https://www.alastyr.com/secure adresinden, kayıtlı müşterilerimize aldıkları hizmetler ve ürünler bağlamında sağlamaktayız. Müşterilerimiz bu alandan destek operatörlerimize ulaşabildiği gibi sürekli güncellenen destek kütüphanemizden sorunlarının çözümlerine de ulaşabilmektedirler. Destek talepleri operatörlerimiz tarafından düzenli bir şekilde kontrol edilmektedir. Mevcut yapımızda mesai saatleri içerisinde müşterilerimize dönüş süremiz 5 ile 30 dakika arasındadır.

Tüm hizmetlerimizde servis seviye garantileri sunuyoruz. Ayrıca alan adı ve sunucu hizmetleri hariç tüm hizmetlerimizde 7 gün koşulsuz para iade garantisi sağlıyoruz. Alastyr, hosting servislerinde en güvenli ve en hızlı altyapı imkanlarını kullanmaktadır. Tüm servislerimizde müşterilerimize kalite, güven ve en hızlı çözümleri en güncel donanım ve yazılım altyapılarıyla sunmaktayız. Her bir sunucumuz sektörde öncü donanım sağlayıcılarından yüksek seviyede kurumsal hizmet vermeye yönelik rack tipi sunuculardan seçilmiştir. Bu sayede müşterilerimize kesintisiz ve yüksek erişilebilirlik oranı sağlayabilmekteyiz.


Branding Türkiye Öneriyor: Kitap Önerileri

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.