Domain Servisleri, Web Hosting, Sunucu Kiralama ve barındırma gibi bireysel ve kurumsal internet çözümleri sunan Alastyr Harika Cuma konseptli indirim kampanyasını duyurdu.

Hosting ve domain barındırma sektöründe uluslararası standartlarda hizmet sunan, Alastyr Harika Cuma konseptli indirim kampanyasını duyurdu. 24 Kasım – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan yararlanmak için yazının sonundaki bağlantıya tıklamanız yeterli!

Alastyr’den Harika Cuma İndirimi

Sektör fark etmeksizin birçok firma, e-ticaret alışverişlerinin yoğun olarak gerçekleştiği Kasım – Aralık ayları boyunca periyodik olarak çeşitli indirim kampanyaları tasarlarken bazı firmalar bu kampanyaları konsept haline getirerek sunmayı tercih ediyor. Alastyr tarafından gerçekleştirilen “Harika Cuma İndirimi” bu tür konsept kampanyalara en iyi örnek.

Alastyr tarafından duyurulan Harika Cuma indirimleri kapsamında 24 – 30 Kasım tarihleri arasında Alastyr’den hosting alanlar “Harika Cuma”ya özel tüm “Sınırsız Hosting Paketleri”nde %50’ye varan indirim elde edecekler. Üstelik kampanya kapsamında alışveriş yapanlar Ücretsiz Domain, SSL ve 12 Ay Taksit İmkanı ile birlikte bu fırsattan yararlanmış olacaklar.

Alışverişe Başla

Alastyr tarafından başlatılan ve 30 Kasım’a kadar geçerli olan Harika Cuma indirimleri kapsamında avantajlı özelliklere sahip sınırsız hosting paketlerine kampanya dahilinde sahip olmak için hemen buraya tıklayarak alışverişe başlayabilirsiniz. 


Alastyr Hakkında

Alastyr I Hakkında

Bireysel ve kurumsal internet çözümlerini, genç, dinamik ve yenilikçi kadromuz ile siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 2002 yılında İzmir’de kurulan firmamız uzun yıllar Smyrna Telekom adıyla verdiği hizmetlerini Nisan 2012 itibariyle Alastyr Telekom adı altında sağlamaya devam etmektedir.

Hizmetlerimizi Alan Adı Servisleri, Web Hosting, Sunucu Kiralama ve Barındırma, güvenlik ve müşteri destek hizmetleri olarak gruplandırabiliriz. Müşteri desteği şirketimizde en ön planda bulunmakta olup müşterilerimizin en doğru ve en hızlı desteği alabilmesi, işlerinin aksamaması adına destek ekibimiz 24/7 çalışmaktadır ve sektörde oluşan yenilikleri takip ederek sizlere en güncel bilgiyi en hızlı çözüm ile ulaştırmaktadır. Müşteri destek hizmetimizi https://www.alastyr.com/secure adresinden, kayıtlı müşterilerimize aldıkları hizmetler ve ürünler bağlamında sağlamaktayız. Müşterilerimiz bu alandan destek operatörlerimize ulaşabildiği gibi sürekli güncellenen destek kütüphanemizden sorunlarının çözümlerine de ulaşabilmektedirler. Destek talepleri operatörlerimiz tarafından düzenli bir şekilde kontrol edilmektedir. Mevcut yapımızda mesai saatleri içerisinde müşterilerimize dönüş süremiz 5 ile 30 dakika arasındadır.

Tüm hizmetlerimizde servis seviye garantileri sunuyoruz. Ayrıca alan adı ve sunucu hizmetleri hariç tüm hizmetlerimizde 7 gün koşulsuz para iade garantisi sağlıyoruz. Alastyr, hosting servislerinde en güvenli ve en hızlı altyapı imkanlarını kullanmaktadır. Tüm servislerimizde müşterilerimize kalite, güven ve en hızlı çözümleri en güncel donanım ve yazılım altyapılarıyla sunmaktayız. Her bir sunucumuz sektörde öncü donanım sağlayıcılarından yüksek seviyede kurumsal hizmet vermeye yönelik rack tipi sunuculardan seçilmiştir. Bu sayede müşterilerimize kesintisiz ve yüksek erişilebilirlik oranı sağlayabilmekteyiz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.