Futbolun tüm paydaşlarını aynı mecrada toplayan ve her ayın 15’inde yayınlanan Akademi Futbol’un Şubat 2023 sayısı çıktı. Derginin 3. sayısında da yine futbola dair birbirinden önemli dosya konuları ve spor camiasının önemli isimleriyle gerçekleştirilen röportajlar yer aldı.

Türkiye’nin futbol odaklı yeni spor dergisi Akademi Futbol’un Şubat 2023 sayısı çıktı. Her ayın 15’inde yayınlanan dergide Türkiye başta olmak üzere dünya futboluna dair tüm detaylar işin uzmanları tarafından değerlendiriliyor. Futbolun tüm paydaşlarını buluşturan dergide aynı zamanda birbirinden önemli dosya konuları da yer alıyor.

Akademi Futbol’un Şubat 2023 Sayısı Çıktı

Akademi Futbol Dergisi’nin Şubat sayısı için hazırlanan “Dosya Konusu” çerçevesinde İyi Bir Hakem Hangi Özelliklere Sahip Olmalı?, Nasıl Hakem Olunur?, Hakem Tartışmaları Gerekli Mi?, Çok Mu Kazanıyorlar? sorularına yanıt verildi. Buna ek olarak futbolseverler tarafından ilgiyle takip edilen derginin Şubat sayısında Futbolun Limitlerini Belirleyen En Ünlü Brezilyalı: PELE başlıklı bir yazı ile En Az Gol Yiyen Kaleci & En Çok Gol Atan Futbolcu şeklinde bir içerik de mevcut.

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin hazırlayıp derlediği Teknoloji Gündemi’nde ise her ay olduğu gibi yine dijital dünyaya ve teknoloji gündemine dair öne çıkan başlıklar yer alıyor.

Dikkat çeken dosya konuları, yorum ve yazıların yanı sıra Şubat sayısında; önemli isimlerle gerçekleştirilen röportajlar da var. Buna göre derginin üçüncü sayısında Türkiye’nin en güvenilir ve ünlü isimlerinden biri olan Ahbap Derneği Kurucusu ve Sanatçı Haluk Levent ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirildi.

Futbola Dair Her Şey

“Futbol asla sadece futbol değildir” mottosuna uygun içerikleriyle yayın hayatını sürdüren Akademi Futbol’da; ülkesine formalarını terleterek hizmet etmiş futbolcular biraz nostalji diyerek hatırlanıyor ve anılıyor. Bunun yanında Akademi Futbol’da; futbolun teknolojisi, kültürü ve eğitimi ile ilgili önemli başlıklara da dikkat çekiliyor.

Futbolun bütün paydaşlarını; sanatçıları, iş insanlarını, ekonomistleri, bilim insanlarını ve taraftarları sayfalarında ağırlayan Akademi Futbol, her ayın 15’inde tüm bayilerde ve Turkcell Dergilik’te!

Akademi Futbol’un resmi web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın.


Akademi Futbol (Aralık 2022)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.