Akademi Futbol Dergisi’nin Eylül 2023 sayısı raflardaki yerini aldı. Türk ve dünya futbolundan önemli gelişmeler, birbirinden önemli dosya konuları ve röportajlara ek olarak dergide ayrıca teknoloji haberleri, futbol tarihi, kitaplık ve panaroma gibi ilgi çekici konu ve kategoriler de mevcut!

Türkiye’nin futbol ana temalı fenomen spor dergisi Akademi Futbol’un Eylül 2023 sayısı geçtiğimiz günlerde çıktı! Türk futboluna ek olarak dünya futboluna dair de birçok önemli haber, gelişme ve duyuru futbolseverler için Akademi Futbol editörleri tarafından hazırlanıp derlendi. Tüm bunlarla birlikte işte tüm detaylarıyla Akademi Futbol Eylül 2023!

Akademi Futbol Dergisi’nin Eylül 2023 Sayısı Çıktı

Akademi Futbol Dergisi, geçtiğimiz günlerde onuncu sayısıyla futbolseverlerle buluştu. Bu sayıda okuyucular yine futbol odaklı haberler ve dosya konuları ile gerek Türkiye gerekse dünya futbolundaki gelişmeleri okuma şansı yakaladı. Transfer harcamalarında Türkiye’nin durumu ve 16 yaşındaki Lamine Yamal‘a dair değerlendirmeler başta olmak üzere Akademi Futbol Dergisi’nin Eylül sayısı yine birbirinden değerli dosya konularını barındırıyor.

Futboldan Fazlası

Akademi Futbol’daki Panaroma, Teknoloji Gündemi, Futbol Tarihi, Kitaplık, Ayın Saygı Duruşu gibi lifestyle bölümler de bir hayli ilgi çekici ayrıntılar barındırıyor. Örneğin Branding Türkiye tarafından hazırlanan “Teknoloji Gündemi”ni okuyabilir ve dijital dünyaya dair gelişmeleri Akademi Futbol sayfalarından takip edebilirsiniz.

Futbolun paydaşları olan spor kulüplerini, futbolcuları, teknik direktörleri, hakemleri, yöneticileri ve tabi ki taraftarları sayfalarında ağırlayan Akademi Futbol ayrıca sanatçıları, iş insanlarını, ekonomistleri, bilim insanlarını, girişimcileri ve ünlü isimleri de her ay kendi penceresinden dünyaya açıyor. Futbol ana temalı fenomen spor dergisi Akademi Futbol, tüm bayilerde! Dergiye ayrıca Turkcell Dergilik’ten de erişmek mümkün!


Akdemi Futbol Dergisi

Akademi Futbol Dergisi I Hakkında

Akademi Futbol Dergisi, 2022 yılında, futbol dünyasının nabzını tutan içerikleriyle yayın hayatına merhaba dedi. Aylık olarak yayımlanan dergi, Türkiye’den ve dünya’dan en güncel haberler, en özel dosyalar, en dikkat çeken röportajlar ve futbol duayenlerinin kaleme aldığı köşe yazıları ile futbolseverlerle buluşuyor. Derginin resmi web sitesinde ise futbol dünyasında yaşanan son gelişmeler hızlı ve anlık bir şekilde okuyucuya aktarılıyor.

Akademi Futbol’un resmi web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın.


Akademi Futbol (Ağustos 2023)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.