Ajans Paradise Uzaktan Çalışma Modeline Geçti

Dijital Markalaşma Ajansı olarak faaliyet gösteren Ajans Paradise, Korona Virüsü’nün Türkiye’de görülmesiyle uzaktan çalışma modeline geçti.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından alınan kararla COVID-19 olarak literatür tanımlaması yapılan Korona Virüsü, ilk olarak Çin’in Wuhan şehrinde ortaya çıktı. Kısa süre içerisinde dünyanın tüm bölgelerine yayılan ve tam anlamıyla bir salgına dönüşen Corona Virüsü, Türkiye’de de görüldü.

Geçtiğimiz gece yarısı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın basın açıklamasıyla virüsün Türkiye’de görüldüğü resmiyet kazanırken durumun salgına dönüşmemesi için alınması gereken önlemler de konuşulmaya başladı.

Homeoffice Çalışma Modeli

Her bakanlık kendi sorumluluk alanlarına dair konularda Korona Virüsü’ne dair bir takım önlemler alırken markalar da bu süreçte üzerine düşeni yapmaya başladı. Uzaktan çalışma modeli olarak adlandırılan ve homeoffice olarak bilinen çalışma modelini uygulamaya başlayan firmalardan biri de Ajans Paradise oldu.

Ajans Paradise Uzaktan Çalışma Modeline Geçti

2012’de kurulan ve dijital ajans kategorisinde hizmet vermeyi sürdüren Ajans Paradise, 2018 yılında bir yeniden yapılanmaya gitmişti. Detayları Ajans Paradise Dijital Markalaşma Ajansı Olarak Faaliyet Gösterecek başlıklı haberde yazmıştık. Yaklaşık 2 yıldır dijital markalaşma ajansı kategorisinde hizmet veren ve bu yönüyle dijital ve kreatif ağırlıklı bir tam hizmet ajansı halini alan Ajans Paradise, Korona Virüsü nedeniyle uzaktan çalışma modeline geçti.

Türkiye’de şimdilik vaka seviyesinde seyreden Korona Virüsü’nün bir salgına dönüşmemesi için kurumsal sorumluluk gereği böyle bir karar alan Ajans Paradise, aynı zamanda homeoffice çalışma modelinin verimliliğine inanan bir kurumsal yapıya sahip. Nisan ayının ikinci haftasına kadar bu sistemi uygulayacağını belirten ajansın bu sistemi sürdürüp sürdürmeyeceği Korona Virüsü’nün seyrine göre değişiklik gösterecek.

Ajans Paradise LogoAjans Paradise I Hakkında

Mayıs 2012’de kurulan Ajans Paradise; faaliyet alanını, misyonunu ve hizmet içeriğini “Future Could Change” mottosuyla özetlemiştir. Ajans Paradise, bu doğrultuda kişi ve markalara “dijital” ve “kreatif” odaklı stratejik çözümler ve farkındalık içeren sonuçlar sunuyor. Dijital markalaşma alanında çözüm odaklı stratejiler geliştirerek markaların dijitaldeki iletişimini ve algısını güçlendirmeyi hedefleyen Ajans Paradise, dijital markalaşma ajansı kategorisinde hizmet veren Türkiye’nin ilk yeni nesil ajansıdır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir