Marmara Üniversitesi Management Club tarafından gerçekleştirilen AdVenture 2023 etkinliği için geri sayım! İşte, bu yıl dördüncüsü düzenlenen etkinliğe dair tüm detaylar!

Bu yıl 4.’cü düzenlenen ve artık gelenekselleşen bir üniversite etkinliği olan AdVenture için geri sayım başladı. 16 Aralık 2023’te Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nde düzenlenecek olan etkinlikte birbirinden değerli isimler bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak.

AdVenture 2023 Etkinliği

Marmara Üniversitesi Management Club, bu yıl dördüncüsünü düzenlediği “AdVenture” etkinliğiyle, girişimcilik dünyasının kapılarını aralıyor. Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan etkinlik, 4 farklı sektörden 4 oturumu içeriyor. AdVenture 2023, atılımcılara renkli bir girişimcilik deneyimi vaat ediyor.

Her biri 45 dakika sürecek olan dört oturum boyunca, katılımcılar girişimcilik dünyasının önemli isimleriyle bir araya gelecekler. Bu isimler arasında Usersdot Co-Founder ve CTO Gökalp Caymaz, Birdiejay Founder ve CEO Bilge Çavuş, Bitlo Founder ve CEO Mustafa Alpay, Unomoi Co-Founder Ayşe Kefli gibi sektörün öncülerinden isimler bulunuyor. Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu etkinlikte girişimciler, kendi deneyimleri üzerinden girişimcilik dünyasının zorlukları, kazanımları ve riskleri hakkında katılımcılara değerli bilgiler paylaşacaklar.

AdVenture 2023 etkinliği, katılımcılara sadece bilgi değil aynı zamanda sektördeki bağlantılarını güçlendirmeleri için de bir fırsat sunmayı hedefliyor. Bu arada katılımcıları birçok sürpriz bekliyor. Etkinliğin destek sponsorları tarafından sağlanan hediyeler Adventure 2023 etkinliğinin katılımcılarına dağıtılacak. Bu hediyelerin içeriğinin de yer aldığı kayıt formunu inceleyerek merak ettiklerinize yanıt bulabilirsiniz. İşte, Marmara Üniversitesi’nin en köklü kulüplerinden biri olan Management Club tarafından gerçekleştirilen etkinlik hakkında tüm detayların yer aldığı kayıt formu;


Management Club I Hakkında

1988 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İşletme Kulübü olarak kurulan Management Club, özellikle uluslararası çapta gerçekleştirdiği gelenekselleşmiş organizasyonlarıyla kendine, diğer öğrenci topluluklarından ayrı bir yer edinmiştir.

Misyon

  • Öğrencilere kariyer hedeflerinde yardımcı olmak.
  • Marmara Üniversitesi bünyesinde eğitim gören tüm yabancı öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak.
  • Hem kulüp üyelerimizi hem de okulumuzun öğrencilerini dünya vatandaşı olma yolunda teşvik etmek.

Yapay Zeka Zirvesi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.