Branding Türkiye’nin büyük bir ilgi ve merakla takip edilen A’dan Z’ye Marka Yönetimi yazı dizisinin 1. Kısmı tamamlandı. Yazı dizisindeki ilk 10 makaleyi kapsayan birinci kısımda yer alan makaleleri sizler için derledik.

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin farklı konseptlerde birçok yazı dizisi bulunuyor. “A’dan Z’ye Marka Yönetimi” bunlardan sadece biri.

Branding Türkiye’nin Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kaleme alınan makalelerden oluşan bu yazı dizisinin 10 bölümden oluşan birinci kısmı tamamlandı. Bu vesileyle tüm makaleleri yayın sırasına göre sizler için derledik.

Stratejik Marka Yönetimi ve Dijital Markalaşma kitaplarının yazarı, dijital markalaşma uzmanı, sosyal medya stratejisti, mentör ve eğitmen Mürsel Ferhat Sağlam’ın kaleme aldığı “A’dan Z’ye Marka Yönetimi” yazı dizisi kitap haline getirilerek Branding Türkiye Yayınları etiketiyle yayınlanacak ve ücretsiz olarak dağıtılacak. Bu fırsattan yararlanmak için Telegram kanalımıza katılarak anlık gelişmelerden anında haberdar olmanızı tavsiye ederiz.

Bildiğiniz üzere kitabı oluşturan bölümler ayrı birer makale olarak kurgulanarak belli periyotlarda Branding Türkiye’de yayınlanıyor. Toplamda 5 kısımdan yani 50+ makaleden oluşacak olan bu yazı dizisinin birinci kısmı tamamlandı. Bu içerikte birinci kısımda yer alan tüm makalelere ulaşabilirsiniz. Bu arada yazı dizisini anlık takip etmek için sayfanın solunda yer alan push bildirimini aktif edebilirsiniz. Buna ek olarak Branding Türkiye Telegram Kanalı‘na da ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

A’dan Z’ye Marka Yönetimi (1. Kısım)

Branding Türkiye’nin ilgiyle takip edilen A’dan Z’ye Marka Yönetimi yazı dizisinin 1. kısmında yer alan tüm makaleleri, yayın sırasına göre okumak için ilgili kategoriyi (Stratejik Marka Yönetimi) takip edebilirsiniz.


Mürsel Ferhat Sağlam Kimdir?

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler & Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Marmara Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde doktora seviyesinde özel öğrenci statüsünde devam etmektedir. “Ajans Paradise” (2012), ve “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.  “Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarıyla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlayarak, belirlemiştir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın kitapları arasında Stratejik Marka Yönetimi, Dijital Markalaşma ve A’dan Z’ye Marka Yönetimi gibi eserler bulunmaktadır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.