ATUGEM Teknoloji Kulübü tarafından gerçekleştirilecek olan Atatürk Üniversitesi 5. Robot Günleri Etkinliği 4 – 5 Mayıs’ta!

5. Robot Günleri Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde faaliyetlerini yürüten araştırmacı, teknolojik, üretken genç mühendisler başta olmak üzere, Atatürk Üniversitesi’ndeki tüm fakültelerden bireyleri içinde barındıran ATUGEM-Teknoloji Kulübü tarafından gerçekleştirilecek.

5. Robot Günleri Etkinliği

Nene Hatun Kültür ve Gösteri Merkezi‘ndeki “5. Robot Günleri” etkinliğine katılan öğrencilere, katılım belgesi verilecek olup, etkinliğe katılımın yoğun olması bekleniyor. Bu arada etkinliği düzenleyen ATUGEM Teknoloji Kulübü, misyonunu şu cümlelerle ifade ediyor;

“Önceliğimiz, teknolojiye ilgi duyan öğrenci arkadaşlarımız için düzenlediğimiz seminer, konferans, eğitim ve projelerle hem bireysel hem de kolektif becerilerini geliştirebilecekleri bir üretim ortamı sağlamaktır. Yaptığımız tüm çalışmalar aracılığıyla faaliyette bulunduğumuz kişi ve kurumlarla saygı, samimiyet ve dürüstlük çerçevesi içerisinde ilişkilerimizi sürdürüyoruz.”

5. Robot Günleri - Afiş

12,500 TL Değerinde Ödül

ATUGEM-Teknoloji Kulübü’nün organize ettiği etkinlik kapsamında gerçekleştirilecek olan yarışmalar sonucunda ise toplamda 12,500 TL değerinde ödül dağıtılacak. Yarışmalara katılmak isteyenler için kategoriler şöyle;

  • IOT Uygulamaları
  • Senaryo
  • Serbest
  • Mini Sumo
  • Ralli
  • Çizgi İzleyen

Medya Sponsoru Branding Türkiye

Atatürk Üniversitesi‘nde 4-5 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleşecek olan etkinliğin resmi medya sponsoru Branding Türkiye oldu. Türkiye’de ve dünyada prestijli birçok etkinliğin medya sponsoru olan ve bu şekilde global anlamda ekosistemin gelişimine katkı sağlayan bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de daimi destekçisi olmayı sürdürüyor. Bu amaçla Branding Türkiye, ATUGEM – Teknoloji Kulübü tarafından gerçekleştirilecek olan “5. Robot Günleri” etkinliğinin de medya sponsoru oldu.

5. Robot Günleri Etkinliği Programı

4 Mayıs Cumartesi

13:00-14:00

“Liderlik ve Marka Yönetimi” Semir KUSEYRİ

14:00-15:00

“Dijital Dönüşüm” Dr. Şebnem ÖZDEMİR

15:00-16:00

“Yapay Zeka ve 5’te 5” Kıvanç USLU

5 Mayıs Pazar

13:00-14:00

“Sosyal Girişimcilik, Teknoloji ve Gelecek” Selami BAĞRIYANIK

14:00-15:00

“Görüntü İşleme Teknolojileri” Aytül ERÇİL

15:00-16:00

“e-Ticaret ve Yapay Zeka” Cüneyt AKSAKALLI

Atatürk Üniversitesi Nene Hatun Kültür ve Gösteri Merkezi‘nde 4-5 Mayıs 2019’da gerçekleştirilecek olan etkinliğe katılmak için kulübün resmi sosyal medya hesaplarından yetkililerle bağlantıya geçebilir veya Biletino’dan kaydınızı yapabilirsiniz.


ATUGEM Teknoloji Kulübü I Hakkında

Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde faaliyetlerini yürüten araştırmacı, teknolojik, üretken, genç mühendisler tarafından kurulmuştur. Bireysel başarıların güçlerini birleştirerek bir araya geldiği bir ekip olarak hedeflerine doğru yürüyen ATUGEM Teknoloji Kulübü, birçok etkinlik organize etmekte olup 1500 den fazla üyeye sahiptir.


💡 Kurumsal İletişim 2.0 (Etkinlik)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.