İş ve kariyer dünyasının önemli isimlerinin katılımıyla 6 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan Employer Brand Summit’e geri sayım başladı. FutureXperience temasıyla düzenlenecek olan 11. Employer Brand Summit bu yıl “Deneyim”e odaklanıyor!

İşveren Markası kavramının yaratıcısı Simon Barrow’un katılımıyla bu yıl 6 Haziran 2024’te Maya Life İstanbul‘da gerçekleşecek olan Employer Brand Summit , yine iş ve kariyer dünyasının önemli isimlerini buluşturmaya hazırlanıyor.

11. Employer Brand Summit

Türkiye’nin Uluslararası İşveren Markası Zirvesi “Employer Brand Summit”, iş ve kariyer dünyasının ünlü isimlerini konuk ettiği programıyla başlıyor. İş yaşamında deneyime odaklanarak bu yıl “FutureXperience” temasıyla düzenlenecek olan Zirveye, İşveren Markası kavramının yaratıcısı Simon Barrow da katılacak. 11.si gerçekleştirilecek olan Zirvede, yaşanan tecrübelerin geleceği şekillendireceğinden hareketle, çalışan deneyiminin güncel örneklerinden yeni deneyimlerin tasarlanmasına kadar pek çok farklı başlıkta kariyer yolculuğunun bugünü ve geleceği konuşulacak.

Türkiye’nin En Başarılı İşveren Markaları Açıklanacak

Türkiye’nin önde gelen markalarının CEO, CHRO ve Direktörlerinin şirketlerinde uyguladıkları İK süreçlerini anlatacakları Employer Brand Summit’te, farklı çalışan deneyimi uygulamaları, daha yenilikçi, verimli ve sürdürülebilir deneyimler yaratma, liderlik ve işveren markasında geleceğe yön verecek trendler tartışılacak. Sunuculuğunu Sevinç Satıroğlu’nun yapacağı programda Zirve temasına uygun olarak iş süreçlerinin modellendiği farklı deneyim alanları da yer alacak.

İşveren Markası Zirvesi 2024 - Sponsorlar

Zirvede ayrıca Türkiye’nin en başarılı işveren markalarının belirlendiği “En Gözde Şirketler 2024” araştırmasının sonuçları da açıklanarak, dereceye giren kuruluşlara ödülleri verilecek.

3İK Marka İletişim Ajansı ve Realta Danışmanlık organizasyonuyla düzenlenen, QNB Finansbank ve Unilever ana sponsorluğundaki Uluslararası İşveren Markası Zirvesi – Employer Brand Summit’in medya sponsoru ise Branding Türkiye oldu. 6 Haziran 2024 tarihinde Maya Life İstanbul‘da gerçekleştirilecek olan 11. Employer Brand Summit’e hem online hem de fiziksel katılım mümkün olacak. Fiziksel katılımın sınırlı sayıda olacağı Zirve’ye kaydolmak ve Zirve’nin ayrıntılı programı hakkında bilgi sahibi olmak için employerbrandsummit.com adresi ziyaret edilebilir.


Employer Brand Summit I Hakkında

İşveren Markası Zirvesi, küresel ve ulusal liderlerin bağlantı kurması, en iyi uygulamaları paylaşması ve işveren markası ekosistemindeki en son trendleri keşfetmesi için bir platform sunuyor. İlham vermek veya ilham almak isteyen her seviyeden çok çeşitli şirket liderleri, işveren markalarını kalabalığın arasından öne çıkarmak için bize katılın!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.